شرکت نوین کیا تک، با افتخار به عنوان تنها شرکت در زمینه فعالیت خود که تمام دانش فنی آن را در اختیار داشته و با اتکا به تیم بسیار قوی مهندسین الکترونیک، مخابرات، نرم افزار، سخت افزار و مکانیک خود و همچنین با بهره گیری از بهترین گرافیست ها در زمینه طراحی پنل های هوشمند و سفارشی سازی آنها محصولاتی را ارائه نماید که علاوه بر انعطاف پذیری و نوآوری بیشتر نسبت به محصولات خارجی، قابلیت های بسیار بیشتری متناسب با ساختمان ها و آسانسور های داخل کشور داشته باشد. این سفارشی سازی ها تمامی محصولات شرکت نوین کیا تک را در بر می گیرد که می توان بصورت اجمالی به گروهای زیر تقسیم کرد:

- نمایشگر های رنگی
- نمایگشرهای تبلیغاتی بزرگ
- نمایشگر های لمسی آسانسور
- سیستم های محدود سازی
- تلفن های آسانسور
- سیستم های ارتباط داخلی آسانسور
- سیستم های اعلام طبقه و گویای آسانسور
- پنل های آسانسور در ابعاد مختلف

نمایشگر های رنگی:

یکی از خدماتی که شرکت نوین کیا تک به مشتریان خود ارائه می دهد ساخت پنل های کابین و سردرب آسانسور با نمایشگرهای رنگی ۷، ۸ ، ۹ یا ۱۰ اینچی می باشند. این سفارشی سازی ها معمولا با اهداف زیر صورت می پذیرد:

الف- سفارشی سازی برای تبلیغات کالا و خدمات در نمایشگر آسانسور
ب- سفارشی ساز ی تم و قالب گرافیکی جهت هماهنگی هر چه بیشتر نمایشگر و پنل آسانسور با طراحی و دیزاین ساختمان و کابین آسانسور
ج- سفارشی سازی درج نام و عناوین بخش های مختلف هر طبقه

د- سفارشی سازی نمایشگر با درج عناوین فارسی، لاتین، عربی و ...


نمایگشرهای تبلیغاتی بزرگ:

یکی از بینظیرترین محصولات شرکت نوین کیا تک، نمایشگر رنگی ۲.۸  الی ۸۰ اینچی این شرکت بوده که می تواند بر اساس نیاز و سلیقه مشریان طراحی و تولید گردد. این نمایشگر می تواند با اتصال به اینترنت اخبار مهم و آب و هوا را نشان دهد. همچنین این نمایشگر می تواند محلی برای نمایش تبلیغات بصورت نمایش تصاویر و ویدئو داشته باشد. علاوه بر آن روی این نمایشگر علائم و شماره طبقات و جهت حرک آسانسور نیز نمایش داده می شود.


نمایشگر های لمسی آسانسور:


سیستم های محدود سازی:

شرکت نوین کیا تک با توجه به تسلط به انواع روش های محدود سازی تردد آسانسور مبتنی بر سنسورهای اثر انگشت (Fingerprint)، RFID ،NFC، سیستم های مبتنی بر صفحه کلید (تاچ و فشاری) و رمز، سیستم های مبتنی بر صفحه نمایش لمسی با تاچ مقاومتی یا خازنی (Resistive Touch or Capacitive Touch) و رمز، ریموت کنترل های رادیویی (RF Remote Control)، ریموت کنترل های مادون قرمز (IR Remote Control) آمادگی دارد انواع سیستم های کنترل تردد یکپارچه آسانسور را بر اساس نیاز مشتریان خود در کمترین زمان ممکن طراحی و ارئه نماید.


تلفن های آسانسور:

تیم فنی شرکت نوین کیا تک، آمادگی دارد هر نوع تلفن آسانسور مبتنی بر صفحه کلید فشاری یا لمسی (تاچ) بهمراه سیستم گویا را به مشتریان خود ارائه نماید. همچنین این دستگاه ها مبتنی بر تلفن می توانند کنترل پنل آسانسور را از راه دور در اختیار ساکنین ساختمان ها قرار داده و محدودیت تردد را از راه دور بر روی آسانسور اعمال نماید.


سیستم های ارتباط داخلی آسانسور:


سیستم های اعلام طبقه و گویای آسانسور:


پنل های آسانسور در ابعاد مختلف: