(LOP (MS Series

سری پنل های طبقه PL خانواده دیگری از پنل های روکار طبقه تولیدی شرکت نوین کیا تک می باشند. بدنه این پنل ها از ترکیب قابی از جنس ABS و استیل با کیفیت تایوانی نگیر (زنگ نزن یا استنلس استیل) در رنگ و طرح های مختلف زیر می باشد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل دودی آیینه ای
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

قاب ABS این پنل نیز در سه رنگ نقره ای (کروم)، طلایی و مشکی موجود است.
ابعاد این پنل شیک و زیبا ۲.۲ × ۹ × ۳۸ سانتیمتر می باشد. این پنل ها می توانند به شکل یک نمایشگر و یک یا دو کلید برای کنار درب آسانسور بصورت روکار نصب گردند.

همچنین نمایشگر این پنل ها می تواند یکی از موارد زیر باشد:

نمایشگر سگمنت LED قرمز (پارالل)
نمایشگر سگمنت LED آبی (پارالل)
نمایشگر ریزشی قرمز با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی نارنجی پرتقالی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی آبی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی سفید با دات چهارگوش (سریال)


کلید های قابل نصب روی این سری از پنل ها هم می تواند گرد یا چهار گوش باشند و نور فونت و یا حلقه دور کلید نیز می تواند هماهنگ با نمایشگر آنها، قرمز، نارنجی (زرد)، سبز، آبی یا سفید باشد:

گرد با بریل (نقره ای)
گرد بدون بریل (نقره ای)
چهارگوش با بریل (نقره ای)
چهارگوش بدون بریل (نقره ای)
گرد تخت (نقره ای یا طلایی)


همچنین شرکت نوین کیا تک این آمادگی را دارد بنابر سفارش بجای کلید روی این پنل ها از سیستم محدودکننده کارتی مبتنی بر RFID استفاده نماید تا با نصب این پنل در کنار آسانسور از احضار آن توسط افراد غیر مجاز ممانعت بعمل آورد.

روی این پنل ها نیز مانند تمامی پنل های استیل شرکت نوین کیا تک نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا هر متن دلخواهی را با لیزر حکاکی نمود.

یکی از پنل های طبقه روکار طلایی بسیار زیبای شرکت نوین کیا تک، پنل MS۱۱۱ می باشد که دارای نمایشگر ریزشی و نور کلید نارنجی پرتقالی است. بدنه طلایی نسبتا بلند این پنل  بهمراه این رنگ نارنجی هارمونی فوق العاده ایجاد می کند و چشم هر استفاده کننده از آسانسور را به خود مجذوب می نماید. نمایشگر این پنل که دارای ارتباط سریال است فقط دارای یک سوکت چهار سیمی می باشد که سیم کشی و عیب یابی را بسیار سریع و آسان می نماید. محل لمس انگشت کلید این پنل از جنس استیل طلایی بوده که علاوه بر زیبایی و هارمونی با بدنه پنل، بر اثر زمان و با عرق اسیدی پوست تغییر رنگ نداده و از بین نمی رود.

بدنه مشکی، استیل دودی آیینه ای، نمایشگر ریزشی آبی و کلید تخت استیل تراش خورده نقره ای رنگ اجزای تشکیل دهنده محصول دیگری ازش نوین کیا تک است که پنل طبقه روکار پنل MS111 نام دارد.

 

 ساده ترین پنل طبقه روکار دو کلید شرکت نوین کیا تک با نمایشگر سگمنتی قرمز، بدنه ABS مشکی و استیل نقره ای گندمی، پنل MS400 نام دارد.

این پنل طبقه روکار شرکت نوین کیا تک، پنل MS۱۱3-RF می باشد که علاوه بر نمایشگر ریزشی سفید - نارنجی خود، دارای سیستم مدرن محدود کننده مبتنی بر تگ (جاسوئیچی، کارت و یا برچسب) می باشد. این سیستم باعث می گردد فقط افرادی مجازی که دارای تگ RFID باشند می توانند از آسانسور استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر با انواع سیستم های محدود کننده آسانسور می توانید به اینجا مراجعه کنید.

پنل شستی طبقه روکار با نمایشگر ریزشی سفید - نارنجی مجهز به سیستم محدودکننده آسانسور مبتنی بر تگ RFID با کارت و جاسوئیچی - شرکت نوین کیا تک