Full Height COP (Catrina Series)

سری دیگری از پنل های روکار دو متری آسانسور، پنل های خانواده کاترینا (Catrina) می باشند. این پنل ها در ابعاد ۲ متر در ۲۵ سانتیمتر تولید می گردند. البته بنابر سفارش می توان ارتفاع پنل را تا ۲۴۴ سانتیمتر افزایش داد. پنل های این خانواده بهترین انتخاب برای کسانی است که نمی خواهند پنل های بسیار بسیار ساده سری اِکو (ECO) با عرض ۱۹ سانتیمتر را انتخاب کنند چرا که انتخاب پنل های سری کاترینا (Catrina) که عرض ۲۵ سانتیمتر را دارند باعث می شود از رنج وسیعتری از نمایشگر و کلید های بزرگتر را انتخاب کنند و به چند کلید و نمایشگر ساده بسنده نمی کنند. پنل های این خانواده نیز با انواع طرح و رنگ استیل تولید میگردد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

استیل بکار رفته در این پنل ها از مرغوب ترین استیل های موجود در بازار، استیل تایوانی نگیر (استنلس استیل یا استیل ضد زنگ) می باشد. همچنین نکته بسیار با اهمیتی که در ساخت این پنل ها رعایت می شود و شرکت نوین کیا تک را از سایر رقبای خود متمایز می نماید استفاده از استیل ضخیم با ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد. همچنین در ساخت این پنل از مرغوبترین قطعات الکترونیکی استفاده شده تا بهترین کارایی برای مصرف کننده حاصل گردد. بواسطه عرض مناسب تر این پنل نسبت به پنل های سری اِکو (ECO)، می توان تنوع قابل توجهی از نمایشگر ها، کلید ها، طرح های تزئینی پایین پنل، محدودکننده ها و... را روی این پنل ها پیاده سازی کرد تا پنل لوکس، مدرن و چشم نواز را مطابق سلیقه سفارش دهنده و متناسب با طراحی داخلی کابین آسانسور تولید نمود. این ویژگی باعث می شود که این سری از پنل ها بسیار مورد توجه آسانسور های با بسیار از سازنده ها و مالکین ساختمان قرار گیرد.
آسانسور سازمانها، شرکت ها، ساختمان پزشکان، ساختمان های مسکونی و... با ظرفیت ۴ تا ۶ نفره از عمده اماکنی هستند که می توان با پنل های کاترینا (Catrina) جلوه ی خاصی به آنها بخشید. همچنین می توان علاوه بر کلیدهای فشاری روی این پنل ها، کلید های لمسی (تاچ) را نصب نمود. برای اطلاع بیشتر در این زمینه می توان به قسمت پنل های روکار سری کاترینا تاچ (Catrina Touch) مراجعه نمود.
ویژگی شاخص در پنل های سری کاترینا (Catrina) استفاده از گستره وسیعی از نمایشگر ها ساده تا مدرن با تنوع قیمتی متناسب است. اما استفاده از نمایشگر های رنگی شرکت نوین کیا تک با امکانات منحصر به فرد که مشابه داخلی و خارجی ندارند امکان نمایش تصاویر تبلیغاتی و تم های گرافیکی سفارشی برای فضای آسانسور را فراهم می آورد که متقاضیان خاص خود را دارد. برای مطالعه و مشاهده این نمایشگرها می توانید به بخش نمایشگرهای آسانسور مراجعه نمایید. بعلاوه، برای این پنل ها امکان پیاده سازی نور تزیینی نیز وجود دارد که مشتری می تواند یکی از طرح های دلخواهی را که در بخش طرح های نور تزیینی آمده است را انتخاب نماید. نور تزیینی این پنل ها می توانند تک رنگ دایم روشن با رنگ های سفید مهتابی، سفید آفتابی، سبز، آبی و یا قرمز باشند.
پنل های این بخش نیز مانند تمامی پنل های شرکت نوین کیا تک، دارای کلید فن تایمر دار ۵ دقیقه ای کنسل شونده با نور چشمک زن و بدون نیاز به ترانس می باشد. وجود این کلیدهای فن تایمردار در مقایسه با کلیدهای روشن و خاموش باعث می شود سیستم تهویه در کوتاه زمان مسهلک نشده و عملیاتی بماند. بنابراین با روشن شدن فن، با وجود کلید فن تایمردار، فن بصدا نیوفتاده و قدرت تهویه هوای خود را حفظ می کند.

ضمنا شرکت نوین کیا تک، این آمادگی را دارد بر اساس نیاز مشتریان، یک دستگاه محدودکننده آسانسور، از مجموعه بینظیر سیستم های کنترل دسترسی خود را روی این پنل ها نصب نماید. این سیستم های کنترل دسترسی دارای تنوع ۴۵ موردی می باشند که به طور خلاصه در چند دسته زیر تقسیم می شوند:

- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر تشخیص عنبیه چشم
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر RFID (جاسوئیچی و کارت)
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر صفحه کلید و رمز
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل RF
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل IR

برای آگاهی از عملکرد و تنوع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.
همچنین می توان در پنل های سری کاترینا (Catrina) هر نوع متن یا تصویری را از جمله نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا ظرفیت نفری - وزنی کابین را با روش های مختلف بروی آن درج نمود:

- حکاکی لیزر (لیزر سوز)
- برش لیزر و نور پردازی با رنگ های مختلف
- چاپ رنگی بر روی پلکسی و نور پردازی

بر روی پنل های سری کاترینا (Catrina) امکان نصب انواع سیستم های ارتباطی وجود دارد که می توان آنها را به دو بخش کلی تقسیم شوند:

- سیستم ارتباط مبتنی بر تلفن (برای مشاهده انواع تلفن آسانسور می توانید به اینجا مراجعه کنید.)
- سیستم آیفون (ارتباط داخلی) دو یا سه قسمتی

همچنین برای نصب این پنل ها روش هایی مختلفی وجود دارد:

- نصب با چهار پیچ و گل پیچ (روش پیش فرض)
- نصب با شش پیچ و گل پیچ
- نصب کشویی (بدون پیچ و گل پیچ)

پنل های سری کاترینا (Catrina) مانند سایر پنل های شرکت نوین کیا تک، دارای سیم کشی استاندارد و مجهز به مادربردی در پشت پنل می باشند که باعث افزایش طول عمر و همچنین خطایابی، تعمیر و نصب دقیقتر و سریعتر می شوند.
طراحی، خلاقیت، کیفیت، نوآوری و استفاده از امکانات و تجهیزات منحصر بفرد در این سری از محصولات شرکت نوین کیا تک، باعث شده است علاوه بر استقبال در داخل از کشور، استقبال خوبی نیز، در خارج از کشور از این محصول گردد. شرکت نوین کیا تک، با تیم فنی مهندسین و تکنسین های مجرب خود و با افتخار، این محصول را به عنوان یک کالای با کیفیت، لوکس و مدرن ایرانی به شما معرفی و پیشنهاد می کند تا با بکارگیری این پنل، آسانسور شما در مقایسه با سایر آسانسور های داخلی و یا حتی پک های وارداتی، کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد.

در ادامه بایستی یادآوری کرد، این پنل ها برای هر مشتری سفارشی سازی می شود و از پیش آماده نیستند. بنابراین تصویر پنل های پایین تنها بخشی از ده ها طرح قابل پیاده سازی در این سری از پنل هاست.

زمان تحویل فوق العاده ۵ تا ۷ روز کاری پنل های سری کاترینا (Catrina) برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت نوین کیا تک می باشد که این شرکت را از سایرین متمایز و ممتاز می گرداند.


یکی از پنل های زیبای سری کاترینا (Catrina) پنل روبرو با استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. این پنل نیز مانند سایر پنل های این خانواده قابلیت تولید با سایر رنگ های استیل را دارد. کلید متفاوت این پنل که کلید با رنگ نقره ای است ظاهر پنل را چشم نواز کرده است. البته علاوه بر رنگ نقره ای، این کلید می تواند طلایی رنگ نیز باشد.
محل لمس انگشت بر روی کلید از جنس استیل می باشد و بر اثر استفاده و به مرور زمان رنگ آن از بین نرفته و مستهلک نمی گردد. همچنین این پنل مجهز به سیستم کنترل دسترسی (محدود کننده تردد) می باشد که می تواند به هر فرد اجازه دسترسی به طبقه یا طبقات خاصی را بدهد. برای مطالعه بیشتر در مورد انواع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.
ویژگی متمایز دیگر این پنل، مجهز بودن آن به سیستم تلفن آسانسور با روشی اصولی و استاندارد می باشد. استاندارد آسانسور استفاده از تلفن اضطراری داخل کابین را برای تمامی آسانسور ها اجباری کرده است. اما نصب و بکارگیری غیر اصولی تلفن در برخی از آسانسور علاوه بر کاستن از زیبایی داخلی فضای آسانسور، باعث ایجاد مزاحمت می گردد. همچین حذف آن نیز ار ایمنی آسانسور بصورت چشمگیری می کاهد. بنابراین شرکت نوین کیا تک، پنل های آسانسور تولیدی خود را با روش های متفاوتی مجهز به تلفن می کند که برای مطالعه بیشتر در مورد آن به اینجا مراجعه نمایید.

اما بی نظیرترین ویژگی این پنل، استفاده از نمایشگر TFT رنگی ۹ اینچی با ویژگی منحصر بفرد آن است. این نمایشگر که می تواند کاربرد گسترده در اماکن تجاری مانند مراکز خرید داشته باشد با گذر آسانسور از هر طبقه لوازم که در آن طبقه فروخته می شوند را هم بصورت متنی و هم بصورت تصویری نمایش می دهد. این ویژگی علاوه بر ظاهر مدرن و لوکس آن مشابه داخلی و خارجی ندارد، بسیار به مسافران داخل آسانسور کمک می کند و توجه آنها را به خود جلب می نماید. از این ویژگی همچنان می توان در آسانسور ساختمان پزشکان، کلینیک ها، بیمارستان و... استفاده نمود.


 نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی آسانسور با قابلیت نمایش چند تصویر مربوط به هر طبقه (توقف) در هنگام عبور آسانسور از آن طبقه - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی تلفن دار دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر 9 اینچ رنگی و مجهز به تلفن اضطراری آسانسور و کلید طرح شیفر صاف B101 - سری CATRINA - شرکت نوین کیا تک

پنل روکار روبرو که می تواند بر اساس سفارش مشتری توکار نیز تولید گردد، با استیل طلایی آیینه ای و سطح کاملا صاف و براق ساخته شده است که می تواند بخوبی نمایی تزئین روبروی خود را منعکس نماید. این استیل که استیل زنگ نزن (استنلس استیل) با ضخامت ۱.۵ میلیمتر است از استحکام خوب و مناسبی برای پنل های کابین برخوردار است.
تیم طراحی و دیزاین شرکت نوین کیا تک، برای این پنل یک نمایشگر TFT رنگی ۹ اینچی خاص با قالب گرافیکی رترو وینتیج (Retro Vintage) در نظر گرفته است. این امر باعث گردیده پنل برای ساختمان هایی با این نوع طراحی کلاسیک، گزینه و انتخابی بسیار مناسب گردد. این نمایشگر ها با لومینانس ۲۵۰ بسیار پر نور و شفاف بوده بترتیبی که نگاه مسافران داخل آسانسور را به سمت خود جلب می نماید. برای آشنایی بیشتر با نمایشگر این پنل اینجا کلیک کنید.

نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی آسانسور با طرح کلاسیک رترو وینتیج (Retro Vintage) - شرکت نوین کیا تکنمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی آسانسور با طرح کلاسیک رترو وینتیج (Retro Vintage) - شرکت نوین کیا تک

اما با فراگیر شدن استفاده از دستگاه های الکترونیکی با صفحات تاچ (لمسی) مانند تلفن های هوشمند، نیاز به تغییراتی در استفاده از پنل های آسانسور نیز بخوبی حس شد. شرکت نوین کیا تک، نیز همگام با توسعه جهانی دستگاه های الکترونیکی و به پشتوانه تیم R&D (تحقیقات و توسعه) خود نمایشگر های لمسی منحصر بفردی را معرفی کرد که مطقا مشابه ای برای آنها در داخل و خارج از کشور متصور نیست. این پنل که یکی از این نمایشگر ها را در ترکیب خود جای داده است از قابلیت ویژه ای نیز در خود بهره می جوید. این قابلیت که دستگاه محدودسازی تردد با قابلیت تشخیص اثر انگشت (Fingerprint Elevator Access Control) است برای استفاده کنندگان از آسانسور علاوه بر زیبایی پنل، امنیت را نیز به ارمغان می آورد.

 نمایشگر تاچ (لمسی) آسانسور با قبلیت ارتباط با انواع سیستم های کنترل دسترسی - شرکت نوین کیا تک

ویژگی های منحصر فرد این پنل، این محصول شرکت نوین کیا تک را انتخاب ویژه ای برای ساختمان های مارک دار و مدرن کرده است تا با آن به زیبایی و امنیت این ساختمان ها بیافزاید.

 پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با محدود کننده اثر انگشتی و نمایشگر تاچ 7 اینچی رنگی و نشانگر 9 اینچ رنگی - سری CATRINA TFT TOUCH - شرکت نوین کیا تک

یکی دیگر از پنل های سری کاترینا (Catrina) که طراحی خاص دیگری از شرکت نوین کیا تک را در خود جای داده است، پنل روبرو می باشد. پنل روکار روبرو که می تواند بصورت توکار نیز استفاده گردد در عرض ۲۵ سانتیمتر طراحی و تولید شده است. کلید های فشاری این پنل برخلاف سایر پنل ها بصورت پیش فرض خاموش نمی باشند و دو رنگ هستند. به ترتیبی که مثلا برای طبقات مطابق تصویر پنل روبرو، بصورت پیش فرض سفید بوده و با فشار دادن آن آبی شده و تا رسیدن به طبقه مورد نظر آبی می مانند. کلید های DO و DC نیز سبز - سفید هستند. کلید زنگ زرد - سفید است و کلید فن سفید - بنفش و بصورت تایمر دار ۵ دقیقه ای چشمک زن می باشد.

برای پر تر شدن فضای بالای پنل، بجای یک نمایشگر رنگی از دو نمایشگر استفاده گردیده است. نمایشگر LCD بسیار با کیفیت و درخشان آبی - سفید رنگ پایین با اندازه ۵.۵ اینچ، جهت نمایش علائم و شماره طبقات استاندارد آسانسور می باشد. اما نمایشگر بالا، که یک نمایشگر LCD فتوفریم (قاب عکس دیجیتال) ۸ اینچی می باشد جهت نمایش تصاویر و یا ویدئو کلیپ های منظره و یا حیات وحش برای ساختمان های مسکونی و همچنین تصاویر و یا ویدئو های تبلیغاتی برای اماکن اداری و مراکز خرید می باشد. این نمایشگر های Photoframe در سه اندازه ۷، ۸ و ۱۰ اینچی هستند که انتخاب مناسب برای پنل های سری کاترینا (Catrina) نمایشگر با اندازه ۸ اینچ می باشد. همچنین این نمایشگر دارای یک ریموت کنترل است که استفاده از آنرا کاربردی تر می نماید. بعلاوه بر این، نمایشگر فتوفریم دارای درگاه پورت USB بوده و کاربر می تواند براحتی فایل های خود را جهت نمایش روی فلش کپی کرده و توسط کابلی که شرکت نوین کیا تک در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، روی سقف کابین، به آن متصل نماید. با توجه به اینکه امروزه تبلیغات در هر فضای ممکن شرط اصلی هر بیزینسی می باشد، استفاده از پنل با این نمایشگر دریچه ای برای تبلیغات هدفمند، مستمر و ارزان را برای ساختمان های تجاری و پر ترافیک فراهم می آورد.

نمایشگر رنگی فتوفریم (قاب عکس دیجیتال) 10 اینچ با ریموت کنترل و قابلیت نمایش و پخش فیلم، عکس و موزیک - شرکت نوین کیا تک


طرح نور پایین پنل شستی با المانهای شبیه گل، علاوه بر زیبایی، نور LED با کیفیت سفید رنگ آن بخشی از نور کابین خصوصا در فضای پایینی را تامین می نماید.


پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با دو نمایشگر لاتیس (Latice) و فتوفریم 8 اینچی مجهز به ریموت کنترل، جهت نمایش تصاویر و ویدیو های تبلیغاتی مناسب ساختمان های مسکونی، ادرات، سازمانها، مراکز فروش، پاساژها، بیمارستان ها، هتل ها و... با کلیدهای فشاری گرد - سریCATRINA PLUSE - شرکت نوین کیا تک

پنل روبرو یکی از پنل های ساده اما کامل عرض ۲۵ سانتیمتر از سری پنل های کاترینا (Catrina) می باشد. این پنل که از نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید ۵.۵ اینچی در به عنوان نشانگر طبقات و علائم آسانسور بهره می جوید دارای تلفن اضطراری مدل TL۱۰۰ هم می باشد. این تلفن که قیمت مناسبی نیز دارد برای ارتباط نیاز به یک خط تلفن دارد و دارای میکروفن و بلندگوی در داخل خود است که امکان ارتباط با صدایی واضح و رسا را برای کاربر فراهم می آورد.
برای مشاهده انواع تلفن آسانسور می توانید به اینجا مراجعه کنید.

تلفن اضطراری آسانسور - مدل TL100 - شرکت نوین کیا تک

طراحان شرکت نوین کیا تک برای پنل ساده و در عین حال زیبای روبرو، طرحی خاص با نور پردازی سفید را در نظر گرفته اند تا علاوه بر تامین روشنایی فضای پایین داخل کابین آسانسور، زیبایی آن را نیز دو چندان گرداند.

پنل شستی تلفن دار دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر لاتیس افقی آبی - سفید و مجهز به تلفن اضطراری آسانسور و نور پردازی پایین پنل با کلید چهارگوش - سری CATRINA - شرکت نوین کیا تک

پنل روبرو که با استیل نقره ای خشدار در عرض ۲۵ سانتیمتر و با ارتفاع ۲ متر می باشد یکی دیگر از پنل های سری کاترینا (Catrina) است. این پنل با استیل خشدار می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که با لک اثر انگشت روی پنل مشکل دارند. نور پردازی پایین پنل با نور سفید هماهنگ با نور پردازی سقف کابین جلوه بیشتر را به این پنل داده است.


نمایشگر ۸ اینچی ویژه این پنل با رزولوشن ۶۰۰ × ۸۰۰ پیکسل برگ برنده آن است. این نمایشگر که برای آسانسور طراحی شده است قابلیت پخش فرمت های متنوعی از ویدئوها و تصاویر را دارد. همچنین می تواند در هنگام پخش تصاویر، موزیک نیز پخش کند. از قابلیت های بسیار مهم دیگر این نمایشگر، قابلیت پخش اعلام طبقات با زبانها و گویش های متفاوت است. نمایش زمان و تاریخ شمسی و یا میلادی و همچنین اسم و لوگو ساختمان یا شرکت و شماره تلفن های لازم از ویژگی های شاخص دیگر این پنل است. برای مطالعه بیشتر در مورد این نمایشگر می توانید به اینجا مراجعه کنید.


نمایشگر رنگی 8 اینچی آسانسور با قابلیت نمایش عکس، ویدئو و موزیک و اعلام طبقات - شرکت نوین کیا تک

پنل دیگری از خانواده پنل های سری کاترینا (Catrina) پنل روبرو می باشد. این پنل نیز برای عرض ۲۵ سانتیمتر و ارتفاع ۲ متری با استیل نقره ای آیینه ای برای آسانسور یک رستوران طراحی و تولید گردیده است. شرکت نوین کیا تک، به پشتوانه تجربه و تیم فنی قوی می تواند نمایشگرهای برای پنل آسانسور در اماکن ویژه و خاص با طرح و رنگ دلخواه مشتریان خود آماده و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگرهای شرکت نوین کیا تک، می توانید به بخش نمایشگرهای آسانسور مراجعه نمایید.
همچنین استیل نقره ای آیینه ای تایوانی با ورق استیل با ضخامت ۱.۵ میلیمتر این پنل علاوه بر استحکام بدنه، بقدری صاف و صیقلی است که می تواند نمای دکور کابین روبروی خود را در بدنه خود بخوبی منعکس نماید. مشاوره تیم فنی شرکت نوین کیا تک در جهت انتخاب هوشمندانه کلیدهای چهارگوش متناسب با دکور آسانسور و انتخاب طرح تزئینی پایین پنل، هماهنگ با سنگ کف داخل کابین، نکته مهمی است تا این پنل را با تمامی اجزای داخلی کابین آسانسور هماهنگی و متناسب گرداند. این خدمتی است که شرکت نوین کیا در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان خود به آنها ارائه می نماید تا محصولی هر چه بهتر را در اختیار آنان قرار دهد.نمایشگر رنگی 7، 8، 9 و 10 اینچی ویژه آسانسور مجهز به ریموت کنترل و دارای 10 آلبوم از تصاویر با کارت حافظه 4 گیگا بایتی - طراحی شده برای آسانسور رستوران - شرکت نوین کیا تک