Full-Height & Half-Height COP (ECO Series)

ساده ترین سری از پنل های روکار یک متری و دو متری آسانسور، پنل های خانواده اِکو (ECO) می باشند. اسم با مسمی این پنل ها که از کلمه Economic یا Economical گرفته شده است بیان کننده ارزان بودن و بصرفه بودن این پنل هاست. این پنل ها که با استیلی نازکتر از سایر پنل ها دیگر ساخته می شوند، ضخامت  استیل ۰.۷ میلمتری دارند که کمتر از نصف ضخامت استیل سایر پنل ها (ضخامت ۱.۵ میلیمتر) است. این ضخامت کم استیل، باعث می شود که نتوان از این ورق استیل برای ساخت پنل های با عرض بالاتر از ۱۹ سانتیمتر بهره برد. نکته مهم دیگر اینکه حتی برای استحکام پنل های با عرض ۱۹ سانتیمتر هم این ضخامت ۰.۷ میلمیتری کافی نیست و آنچه باعث استحکام نسبتی پنل های سری اِکو (ECO) با این ورق نسبتا نازک می شود، وجود سازه های پلاستیکی (درپوش) در سر و ته این پنل هاست.

چون سازه استیل بدنه این پنل ها معمولا از قبل آماده است و بنابر سفارش مشتری فقط کلیدها و نمایشگر در آن جایگذاری و سیم کشی می شود بنابراین به معنای واقعی قابلیت سفارشی سازی برای مشتری را ندارند.

کلیدهای قابل نصب روی پنل های خانواده اِکو (ECO) معمولا به یک مدل کلید کوچک گرد و یا یک مدل کلید چهارگوش کوچک محدود می شوند. البته برای نمایشگر ها هم وضع به همین منوال است و نمایشگرهای این پنل ها فقط می تواند یکی از موارد زیر باشند:

۱- نمایشگر سگمنتی آبی یا قرمز

نمایشگر آسانسور - سگمنت آبی یا قرمز - شرکت نوین کیا تک

۲- نمایشگر ریزشی قرمز، نارنجی، آبی یا سفید

نمایشگر کابین آسانسور - ریزشی نارنجی - شرکت نوین کیا تک

۳- نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید افقی

نمایشگر آسانسور - LCD لاتیس آبی - سفید افقی - شرکت نوین کیا تک


شرکت نوین کیا تک این افتخار را دارد که این سری از پنل ها را نیز با چهار رنگ و طرح استیل مختلف که به ترتیب استیل نقره ای خشدار، استیل نقره ای آیینه ای، استیل نقره ای گندمی و یا استیل طلایی آیینه ای در ابعاد یک متر و دو متری با استیل مرغوب تایوانی نگیر (استنلس استیل یا استیل ضد زنگ) مانند سایر محصولات لوکس خود تولید می نماید. البته در بازار نمونه های تولید بسیار بی کیفیتی از این پنل ها وجود دارند که با "استیل بگیر" تولید می شوند و با رطوبت هوا یا رطوبت در عین تمیز کردن تغییر رنگ می دهند و اصطلاحا زنگ می زنند.

آنچه شرکت نوین کیا تک را از سایرین حتی در زمینه پنل های ساده متمایز و متفاوت می کند نگاه تولیدی سالم و غیر بازاری به این سری ساده از محصولات می باشد که بر خلاف سایرین حتی این پنل ها را هم با سیم کشی استاندارد و مجهز به مادربردی در پشت پنل آن، که باعث افزایش طول عمر و همچنین خطایابی، تعمیر و نصب دقیقتر و سریعتر می شوند، به مشتریان خود ارائه می نماید. وجود این مادربرد باعث می شود علاوه بر مزایای بیان شده بتوان روی این پنل ها هم از کلید فن تایمر دار ۵ دقیقه ای کنسل شونده با نور چشمک زن و بدون نیاز به ترانس استفاده کرد. وجود این کلیدهای فن تایمردار در مقایسه با کلیدهای روشن و خاموش باعث می شود سیستم تهویه در کوتاه زمان مسهلک نشده و عملیاتی بماند. بنابراین با روشن شدن فن، با وجود کلید فن تایمردار، فن بصدا نیوفتاده و قدرت تهویه هوای خود را حفظ می کند.

ضمنا شرکت نوین کیا تک، این آمادگی را دارد بر اساس نیاز مشتریان، یک دستگاه محدودکننده آسانسور، از مجموعه بینظیر سیستم های کنترل دسترسی خود را روی این پنل ها نصب نماید.

- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر RFID (جاسوئیچی و کارت)
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر صفحه کلید و رمز
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل RF
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل IR

برای آگاهی از عملکرد و تنوع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.

همچنین می توان در پنل های اِکو (ECO) هر نوع متن یا تصویری را از جمله نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا ظرفیت نفری - وزنی کابین را بصورت حکاکی لیزر (لیزر سوز) بروی آن درج نمود.

همچنین برای نصب این پنل ها روش هایی مختلفی وجود دارد:

- نصب با چهار پیچ و گل پیچ (روش پیش فرض)
- نصب کشویی (بدون پیچ و گل پیچ)

زمان تحویل فوق العاده ۱ روز کاری پنل های سری اِکو (ECO) برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت نوین کیا تک می باشد که این شرکت را از سایرین متمایز و ممتاز می گرداند.پنل یک متری روبرو یکی از کاملترین پنل های یک متری از سری پنل های اِکو (ECO) می باشد. این در ابعاد ۱۹ × ۱۰۰ سانتیمتر با استیل نقره ای آیینه ای تولید شده است مناسب آسانسور های با فضای کابین کوچک است. این پنل در خود از نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید بهره می جوید که چشم هر کاربری را به خود جلب می نماید.

نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید آسانسور - شرکت نوین کیا تک


وجود دریچه نور اضطراری با ابعاد و نور استاندارد و مناسب در هنگام نبود برق، همچنین کلید فن تایمر دار ۵ دقیقه ای چشمک زن و مادربرد از سایر مزایای این پنل است. همچنین رنگ سبز کلیدهای DO و DC، رنگ زرد کلید زنگ و رنگ سفید چشمک زن کلید فن، آنها را از کلیدهای طبقات جدا کرده و نمای زیباتری به پنل می دهد و کاربری آن را نیز ساده تر می کند. البته نور این کلیدهای طبقات علاوه بر آبی، می توانند قرمز و یا حتی سفید نیز باشند.

 پنل شستی یک متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید - سری ECO - شرکت نوین کیا تک


پنل ساده دیگری از خانواده پنل های اِکو (ECO)، پنل روبرو است که با نمایشگر ریزشی قرمز و با استیل نقره ای آیینه ای با ضخامت ۰.۷ میلیمتر می باشد. کلیدهای این پنل نیز هماهنگ با دات های نمایشگر به شکل گرد می باشند. همچنین نور کیلدها هم برای هارمونی بیشتر با نور نمایشگر، قرمز در نظر گرفته شده است. این پنل ها معمولا از طرح نور پایین پنل بی بهره اند. این پنل نیز دارای مادربرد، سیم کشی استاندارد و اصولی، کلید فن تایمردار ۵ دقیقه ای کنسل شونده چشمک زن و هم چنین تنوع رنگ نور کلید است.

نمایشگر کابین آسانسور - ریزشی نارنجی - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر ریزشی قرمز - سری ECO - شرکت نوین کیا تک

اما ساده ترین پنل در سری پنل های اِکو (ECO)، پنلی است که نمایشگرش هم، ساده و سگمنتی است. این نمایشگر سگمنتی آبی با کلیدهای چهارگوش و نور آبی آن تا حدودی هارمونی این پنل را حفظ کرده است. استیل نقره ای خشدار این پنل اثر انگشت و یا لک چربی آن را کمتر نمایان می کند. از سایر مزایای این پنل می توان به مادربرد، سیم کشی استاندارد و اصولی، کلید فن تایمردار ۵ دقیقه ای کنسل شونده چشمک زن و هم چنین تنوع رنگ نور کلید اشاره کرد. این پنل نیز به علت سفارشی نبودن، از طرح نورپردازی پایین بی بهره است.

نمایشگر آسانسور - سگمنت آبی یا قرمز - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر سگمنت آبی - سری ECO - شرکت نوین کیا تک