Elevator Advertising Panel

در آسانسور اماکن عمومی، ادارات، سازمانها، شرکت ها و حتی ساختمان های مسکونی که در طول شبانه روز وظیفه جابجایی مسافران را بین طبقات بر عهده دارند محل های مناسبی وجود دارند که معمولا نگاه ها معطوف به آنها هستند. سردرب آسانسور ها، پنل های شستی داخل کابین آسانسور که علائم و شماره طبقات را نشان می دهند و یا حتی دیوارهای کابین آسانسور بهترین مکانهایی هستند که معمولا مدیران خلاق بازاریابی و تبلیغات همواره بدنبال نهایت استفاده تبلیغاتی از آنها هستند. در گذشته چسباندن پوستر روی درب ها و فضای داخل آسانسور امری معمول جهت تبلیغات در این فضا ها بشمار می رفت. اما بدلایلی همچون آسیب رساندن به زیبایی فضا و دیوار کابین و انعطاف ناپذیری تبلیغات کاغذی و یا بنری و ... این روش تبلیغاتی منسوخ و یا کم رنگ گردیده است.
متخصصان و کارشناسان شرکت نوین کیا تک با بررسی جامع نیاز مشتریان خود و نواقص موجود در بازار تبلیغات در این زمینه، نمایشگر ها و نهایتا پنل های شستی را طراحی و تولید نموده اند که حتی می توانند آنها برای هر مشتری خود سفارشی سازی کنند.


یکی از ویژه ترین محصولات شرکت نوین کیا تک نمایشگر ۷، ۸، ۹ و ۱۰ اینچی TFT رنگی برای پنل های شستی داخل کابین آسانسور هستند. این نمایشگرها بدلیل داشتن ۱۰ فولدر جداگانه از تصاویر و همچنین ریموت کنترل جهت تغییر نمایش این تصاویر بدون نیاز به باز کردن پنل آسانسور، نمایشگر ویژه و منحصر به فردی در داخل و خارج از کشور محسوب می گردد. بصورت پیش فرض این فولدرها عکس های زیبای از مناظر طبیعت، تصاویر حیات وحش، عکس های ورزشی، مناسب ها مانند محرم و ... قرار داده شده است که براحتی در هر مناسبتی و به دلخواه با سهولت از طریق ریموت کنترل همراه پنل شستی، بدون باز کردن و یا کمک گرفتن از سرویسکار آسانسور می توان فولدر جاری نمایشی آن را تغییر داد. چون افراد سوار شده در آسانسور به ناچار بایستی به سمت علائم و شماره طبقات نمایشگر داخل پنل آسانسور نگاه کنند بهترین محل برای تبلیغات عکس های کنار آن می باشد. مدیران باهوش تبلیغات و بازاریابی با تغییر عکس های یک یا چند فولدر از نمایشگر شرکت نوین کیا تک، کالا و خدمات خود را به مسافران آسانسور معرفی می کنند. این نمایشگر آسانسور با این ویژگی تبلیغاتی مطلقا نمونه داخلی و خارجی نداشته و کالای مشابه داخلی محدودیت های بسیار و کیفیت نمایش بسیار پایین و رزولوشن کمتری دارند. برای مثال به چند نمونه از محدودیت ها و نواقص آنها می توان بصورت کلی اشاره کرد:

۱- لومینانس (میزان نور و درخشندگی) نمایشگر بسیار پایین است به ترتیبی که تصویر کدر و کم نور می باشد.
۲- استفاده از LCD های غیر اورجینال با طول عمر بسیار پایین.
۳- اندازه LCD از مقدار نامی آن مقداری کوچکتر است.
۴- دارای حافظه داخلی محدود به حداکثر چند عکس می باشند.
۵- دارای یک فولدر می باشند و قابلیت استفاده در مناسبت ها و تبلیغات هدفمند و متفاوت را ندارند.
۶- ریموت کنترل ندارند و بسهولت نمی توان جهت تبلیغات از آنها استفاده کرد.
۷- عکس های غیر قابل تغییر دارند.
۸- نمونه های وارداتی چینی و ... هستند و هیچگونه خدمات فنی ندارند.
۹- توسط افراد سودجود برای بازه زمانی کوتاهی تولید شده اند و هیچگونه شناسنامه تولید و عنوانی ندارند.
۱۰- بر خلاف نمایشگر های شرکت نوین کیا تک که کاملا قابلیت سفارشی سازی بر اساس رنگ و طرح دلخواه را دارند، تم و قالب گرافیکی ثابتی دارند.

نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی آسانسور مجهز به ریموت کنترل - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی تلفن دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر 9 اینچ رنگی و کلید برزش لیزری - سری ROSA - شرکت نوین کیا تک

برای مطالعه سناریوی سفارش و طراحی این پنل تبلیغاتی با نمایشگر منحصر بفرد آن به اینجا مراجعه کنید.

نمایشگر آسانسور طراحی شده برای یک درمانگاه با قابلیت نمایش راهنمای طبقات و دارای ریموت کنترل - شرکت نوین کیا تک

نمایشگر آسانسور طراحی شده برای یک درمانگاه با قابلیت نمایش راهنمای طبقات و دارای ریموت کنترل - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر رنگی 9 اینچ با ریموت کنترل و دارای راهنمای طبقات مجهز به کلید های تاچ خازنی (لمسی)، طراحی شده برای آسانسور یک درمانگاه - سری CATRINA TOUCH - شرکت نوین کیا تک

روش دیگر پخش تبلیغات در فضای آسانسور استفاده از دو نمایشگر در پنل شستی کابین داخل آسانسور می باشد. یکی از این نمایشگر ها وظیفه نمایش علائم و شاخص های آسانسور را دارد (در تصویر روبرو نمایشگر پایین). نمایشگر دوم که در بالای نمایشگر اولی قرار دارد یک فتوفریم یا قاب عکس دیجیتال است که می تواند در اندازه های ۷، ۸، ۱۰ و ۱۴ اینچی باشد. این نوع نمایشگرها معمولا در ساختمان های مسکونی جهت نمایش ویدئو و یا تصاویر حیات وحش و مناظر طبیعی می باشد. همچنین در هنگام پخش عکس قابلیت پخش فایل موزیک را نیز دارد. ریموت کنترل همراه پنل شستی برای تنظیمات پارامترهایی همچون ولوم (سطح صدا)، تایمر زمانی، ساعت و تاریخ، تغییر مد پخش از ویدئو به عکس و موزیک و بالعکس می باشد. مدیران بازاریاب و تبلیغات از این ویژگی ها برای معرفی کالا و خدمات خود در آسانسور های وزارتخانه ها، ادارات، سازمانها، شرکت ها و اماکن عمومی به نحو احسن بهره می جویند.
نمایشگر های فتوفریم شرکت نوین کیا تک در مقایسه با نمایشگر های فتوفریم موجود در بازار ویژگی ها مهمی دارد که می توان برخی آنها را در اینجا بر شمرد:

۱- استفاده از تغذیه ۲۴ ولتی آسانسور بجای آداپتورهای کم کیفیت ۲۲۰ ولتی
۲- زاویه دید از پایین بجای زاویه دید از بالا. شایان ذکر است تصحیح این نقیصه در نمایشگر باعث نمایش تصویر واضح و پر نور است.
۳- فعال کردن بودن ریموت کنترل همراه نمایشگر جهت استفاده آسان از تمامی امکانات نمایشگر. معمولا پنل های شستی داخل کابین موجود در بازار فاقد ریموت کنترل می باشند.

نمایشگر رنگی فتوفریم (قاب عکس دیجیتال) 10 اینچ با ریموت کنترل و قابلیت نمایش و پخش فیلم، عکس و موزیک - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با دو نمایشگر لاتیس (Latice) و فتوفریم 10 اینچی مجهز به ریموت کنترل، جهت نمایش تصاویر و ویدیو های تبلیغاتی مناسب ساختمان های مسکونی، ادرات، سازمانها، مراکز فروش، پاساژها، بیمارستان ها، هتل ها و ... با نمایشگر رنگی 9 اینچی لمسی (تاچ) - سریROSA PLUSE - شرکت نوین کیا تک

پنل شستی سه خم دو متری روکار سه خم داخل کابین آسانسور با نمایشگر 9 اینچ رنگی و کلید برش لیزری L111 نقره ای با نور پردازی در پایین پنل و در خم های طرفین مجهز به محدود کننده کارتی (RFID) - سری ROSA - شرکت نوین کیا تک

برای آسانسور هایی که پنل شستی کابین ارزشمندی دارند و قصد تعویض آنرا ندارند و نمی خواهند از روش های قبلی که نمایشگر تبلیغاتی روی پنل شستی کابین شان است استفاده کنند و یا می خواهند در دیوارهای جانبی داخل کابین آسانسور و یا سردرب آن از نمایشگر تبلیغاتی جداگانه ای استفاده نمایند. شرکت نوین کیا تک راهکار ویژه ای ارائه می نماید. این پنل ها که با نمایشگرهایی در سایز های ۷، ۸، ۱۰ و ۱۴ اینچی و در رنگ ها و طرح های استیل متفاوت ارائه می شوند توکار و دارای قابی با عمق ۴ سانتیمتر در پشت پنل می باشند. این نمایشگرها نیز دارای ریموت کنترلی برای سهولت در تنظیمات می باشند. نمایشگر فتوفریم این پنل قابلیت پخش فایل ویدئو، عکس و موزیک را دارا هستند و می توان برای روشن و خاموش کردن اتوماتیک آنها در طول شبانه روز از تنظیمات زمانی خود نمایشگر بهره جست.