Destination Control Touch Screen Operation Panel (Dest Series)

خانواده دیگری از پنل های طبقه آسانسور، پنل های سری Dest می باشند. این پنل ها که در ابعاد مختلف تولید می گردند برای آسانسور های دارای سیستم کنترل مقصد مناسب می باشند. پنل سری Dest با انواع طرح و رنگ استیل تولید میگردد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

استیل بکار رفته در این پنل ها از مرغوب ترین استیل های موجود در بازار، استیل تایوانی نگیر (استنلس استیل یا استیل ضد زنگ) می باشند. همچنین نکته بسیار با اهمیتی که در ساخت این پنل ها رعایت می شود و شرکت نوین کیا تک را از سایر رقبای خود متمایز می نماید استفاده از استیل ضخیم با ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد. همچنین در ساخت این پنل ها از مرغوبترین قطعات الکترونیکی استفاده شده تا بهترین کارایی برای مصرف کننده حاصل گردد. در ساختمان هایی که از چند آسانسور در کنار هم استفاده می شود بهترین توصیه، یکپارچه کردن تابلو فرمان های آسانسور با استفاده از سیستم های کنترل مقصد مبتنی بر هوش مصنوعی (سیستم های شبکه عصبی و ...) جهت مدیریت بهتر ترافیک و کاهش استهلاک آسانسور می باشد. استفاده از آسانسور های کنترل مقصد منجر به رسیدن مسافرین آسانسور در زمان کمتر، ازدحام و شلوغی کمتر داخل کابین و طبقات آسانسور ها، کاهش توقف های غیر ضروری، کاهش مصرف انرژی و ... می گردد. در اینگونه از آسانسورها، مسافر آسانسور قبل از سوار شدن به داخل کابین آسانسور و فشار دادن دکمه مقصد مورد نظر خود در آنجا، مقصد خود را توسط پنل کنترل مقصد به اطلاع سیستم هوشمند آسانسور می رساند. این اطلاع رسانی، ترافیک بسیار روانتر خصوصا در ساختمان های بلند مرتبه مسکونی، اداری، بیمارستان ها، هتل ها، مراکز خرید و ... را بهمراه خواهد داشت.

لذا شرکت نوین کیا تک با تکیه بر دانش بومی تیم فنی خود قابلیت طراحی و تولید انواع پنل های تاچ کنترل مقصد را دارا می باشد. گرافیک و طراحی ظاهر این پنل ها می تواند کاملا هماهنگ با دکور و تزئین داخلی ساختمان انجام گردد. صفحه لمسی این پنل ها همچنین می توانند بر اساس نیاز سفارش دهنده مقاومتی و یا خازنی باشند.
همچنین این پنل ها می توانند دارای سیستم کنترل دسترسی یکپارچه مبتنی  بر RFID (جاسوئیچی و کارت) باشند.


برای آگاهی از عملکرد و تنوع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.

همچنین برای نصب این پنل ها روش هایی مختلفی وجود دارد:

- نصب به صورت توکار با قاب (بدون پیچ و گل پیچ)
- نصب روی استند ایستاده

در ادامه بایستی یادآوری کرد، این پنل ها برای هر مشتری سفارشی سازی می شود و از پیش آماده نیستند. بنابراین تصویر پنل های پایین تنها بخشی از ده ها طرح قابل پیاده سازی در این سری از پنل هاست.


یکی از پنل های کنترل مقصد شرکت نوین کیا تک که بصورت افقی می تواند روی دیوار و یا استند ایستاده نصب گردد پنل زیبای روبرو می باشد. این پنل که از یک نمایشگر TFT LCD شفاف و پر نور ۱۰.۱ اینچی با لومینانس بالا در خود بهره می جوید و دارای رزولوشن ۱۰۲۴ در ۶۰۰ پیکسل می باشد کیفیت بسیار بالاتری نسبت به نمونه های وارداتی خود دارد. نمونه های خارجی معمولا با ابعاد ۱۰.۴ اینچی ارائه می گردند و رزولوشن ۸۰۰ در ۶۰۰ دارند که بسیار کم نور بوده و تصویری کدر و کم کیفیت را نمایش می دهند. صفحه لمسی روی این پنل از نوع خازنی بوده و شیشه سکوریت جهت استحکام روی آن قرار دارد. ابعاد استیل نمای روبروی این پنل ۳۶ در ۲۳.۵ سانتیمتر می باشد.

پنل شستی لمسی کنترل مقصد آسانسور با نمایشگر TFT رنگی 10.1 اینچی مجهز به صفحه تاچ مقاومتی یا خازنی - سری DEST - شرکت نوین کیا تک