(LOP (FL Series

سری پنل های طبقه FL خانواده دیگری از پنل های توکار طبقه تولیدی شرکت نوین کیا تک می باشند. بدنه این پنل ها از جنس استیل با کیفیت تایوانی نگیر (زنگ نزن یا استنلس استیل) با ضخامت ۱.۵ میلیمتر در رنگ و طرح های مختلف زیر می باشد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل دودی آیینه ای
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

ابعاد این پنل شیک و زیبا ۴ × ۸.۵ × ۳۵ سانتیمتر می باشد. این پنل ها می توانند به شکل های زیر برای تولید گردد:

یک نمایشگر و یک کلید
یک نمایشگر و دو کلید
دو نمایشگر و یک کلید
دو نمایشگر و دو کلید
فقط یک نمایشگر (سردربی توکار)

همچنین نمایشگر این پنل ها می تواند یکی از نمایشگرهای زیر باشد:

نمایشگر سگمنت LED قرمز (پارالل)
نمایشگر سگمنت LED آبی (پارالل)
نمایشگر ریزشی قرمز با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی نارنجی پرتقالی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی آبی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی سفید با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید (پارالل یا سریال)

کلید های قابل نصب روی این سری از پنل ها هم می تواند گرد یا چهار گوش باشند و نور فونت و یا حلقه دور کلید نیز می تواند هماهنگ با نمایشگر آنها، قرمز، نارنجی (زرد)، سبز، آبی یا سفید باشد:

گرد با بریل (نقره ای)
گرد بدون بریل (نقره ای)
چهارگوش با بریل (نقره ای)
چهارگوش بدون بریل (نقره ای)
گرد تخت (نقره ای یا طلایی)


همچنین شرکت نوین کیا تک این آمادگی را دارد بنابر سفارش بجای کلید یا به همراه کلید روی این پنل ها از سیستم محدودکننده کارتی مبتنی بر RFID استفاده نماید تا با نصب این پنل در کنار آسانسور از احضار آن توسط افراد غیر مجاز ممانعت بعمل آورد.

روی این پنل ها نیز مانند تمامی پنل های استیل شرکت نوین کیا تک نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا هر متن دلخواهی را با لیزر حکاکی نمود.

پنل FL۱۱۰ با استیل برنزی با نمایشگر ریزشی قرمز یکی از پنل های طبقه توکار سری FL شرکت نوین کیا تک می باشد. در این پنل از کلید گرد تخت استیل استفاده شده است به ترتیبی که بر اثر فشار دادن و لمس دست، رنگ استیل از بین نرفته و جلای دائمی و همیشگی را دارد.

 

یکی دیگر از پنل های زیبای شرکت نوین کیا تک، پنل طبقه توکار FL۱۲۰ با نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید است. رنگ آبی لاجوردی این نمایشگر پنل ظاهری زیبا و جذاب برای این پنل به ارمغان آورد است به ترتیبی که چشم هر استفاده کننده از آسانسور را به خود خیره می کند. این محصول می تواند بر اساس سفارش سریال دو سیمه و یا پارالل باشد. همچنین استفاده از کلیدهای که در محل لمس انگشت آنها، استیل بجای آبکاری استفاده شده باعث گردیده است با عرق اسیدی دست در محل نوک انگشتان، رنگ و جلای کلید از بین نرفته و در طی سالیان متمادی همچنان زیبا باقی بماند و این برگ برنده این پنل است.

پنل FL۲۲۰ یکی از محصولات بسیار زیبای شرکت نوین کیا تک در زمینه پنل های توکار طبقه دوبلکس می باشد. این پنل در خود از دو نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید با رنگ نور فوق العاده درخشان بهره می برد. همچنین کلید این پنل هم، هماهنگ با بدنه استیل نقره ای خشدار آن، از جنس استیل نقره ای تراش خورده در مدل تماس دست می باشد که دارای نور حلقه سفید است.

 

پنل دوبکس FL۲۱۳ با دو نمایشگر ریزشی سفید یخی، بسیار جذاب خود با استیل نقره ای خشدار و نصب توکار روی سنگ دیوار کنار درب آسانسور فضای زیباتری را برای شما به ارمغان می آورد. جهت روی نمایشگر و همچنین عدد های آن با افکت های حرکتی بسیار زیبایی نظر هر استفاده کننده را بخود جلب می کند. این پنل نیز می تواند دارای دو کلید باشد.