Full-Height & Half-Height COP (Flat Series)

گروهی از پنل های آسانسور که بصورت توکار می باشند و با ارتفاع های یک متری و دو متری تولید می شوند، پنل های سری فِلَت (Flat) می باشند. این پنل ها در عرض های استاندارد ۲۰، ۲۵، ۳۰ و یا ۳۵ سانتیمتر تولید می گردند. البته بنابر سفارش می توان این پنل را در سایر عرض ها نیز تولید نمود. استیل بکار رفته در این پنل ها از مرغوب ترین استیل های موجود در بازار، استیل تایوانی نگیر (استنلس استیل یا استیل ضد زنگ) می باشد. همچنین نکته بسیار با اهمیتی که در ساخت این پنل ها رعایت می شود و شرکت نوین کیا تک را از سایر رقبای خود متمایز می نماید استفاده از استیل ضخیم با ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد. همچنین در ساخت این پنل از مرغوبترین قطعات الکترونیکی استفاده شده تا بهترین کارایی برای مصرف کننده حاصل گردد. در پشت این پنل ها قاب گالوانیزه ای قراز دارد که بر اساس ابعاد پنل اندازه آن متفاوت خواهد بود اما عمق آن معمولا ۴ سانتیمتر است.

ابعاد پنل استیل ابعاد قاب گالوانیزه
۲۰ × ۱۰۰ سانتیمتر ۱۷ × ۹۵ سانتیمتر
۲۵ × ۱۰۰ سانتیمتر ۲۳ × ۹۵ سانتیمتر
۲۰ × ۲۰۰ سانتیمتر ۱۷ × ۱۹۵ سانتیمتر
۲۳ × ۲۰۰ سانتیمتر ۲۳ × ۱۹۵ سانتیمتر
۳۰ × ۲۰۰ سانتیمتر ۲۷ × ۱۹۵ سانتیمتر
۳۵ × ۲۰۰ سانتیمتر ۳۲ × ۱۹۵ سانتیمتر


پنل های توکار از آن جهت بسیار مورد استقبال قرار می گیرند که پس از نصب روی دیوار کابین کاملا هم سطح شده و گویی بخشی از تزئین می باشند. اما نکته مهم این است حتما بایستی پنل قبل از چیدن تزئینات داخل کابین سفارش داده شده و آماده گردد تا در اختیار کارگاه کابین سازی قرار گیرد.
معمولا پنل های توکار به دو صورت ساخته می شوند که یا ورق کاملا صاف (بدون خم) هستند و یا بصورت ورق استیلی با یک خم ۹۰ درجه در هر طرف که البته این خم ها باعث استحکام سازه شده و کاملا همسطح با تزئین کابین روی دیواره می نشینند. ضمنا بهتر است برای پنل ای توکار حتما از ۶ پیچ و گل پیچ استفاده گردد.

پنل های این خانواده نیز مانند تمام پنل های شرکت نوین کیا تک، از مرغوب ترین استیل های موجود در بازار که استیل تایوانی نگیر (استنلس استیل یا استیل ضد زنگ) است با ضخامت ۱.۵ میلمیتری در انواع طرح و رنگ استیل تولید می گردد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

برای این پنل ها نیز هر چه عرض پنل بیشتر گردد می توان از تنوع بیشتری از نمایشگر ها در آنها بهره جست. برای آشنایی بیشتر با نمایشگرهای شرکت نوین کیا تک می توانید به منوی بالای سایت روی آیتم محصولات رفته و از بخش لوازم جانبی آسانسور روی آیتم نمایشگر ها کلیک نمایید یا به اینجا بروید.

اما استفاده از نمایشگر های رنگی شرکت نوین کیا تک با امکانات منحصر به فرد که مشابه داخلی و خارجی ندارند، امکان نمایش تصاویر تبلیغاتی و تم های گرافیکی سفارشی برای فضای آسانسور را فراهم می آورد که متقاضیان خاص خود را دارد. برای مشاهده این نمایشگرها می توانید به بخش نمایشگرهای سفارشی - تبلیغاتی آسانسور مراجعه نمایید.

با افزایش عرض در پنل های سری فِلَت (Flat) نیز می توان انواع کلیدهای فشاری و لمسی (تاچ) را بروی آنها استفاده کرد تا تنوع وسیعی از قیمت و کیفیت را برای همه ی طیف های مشتریان شرکت نوین کیا تک با هر نوع بودجه مالی فراهم آورد.

بعلاوه، برای این پنل ها امکان پیاده سازی نور تزیینی نیز وجود دارد که مشتری می تواند یکی از طرح های دلخواهی را که در بخش طرح های نور تزیینی آمده است را انتخاب نماید. نور تزیینی این پنل ها می توانند تک رنگ دایم روشن با رنگ های سفید مهتابی، سفید آفتابی، سبز، آبی و یا قرمز باشند.
پنل های این بخش نیز مانند تمامی پنل های شرکت نوین کیا تک، دارای کلید فن تایمر دار ۵ دقیقه ای کنسل شونده با نور چشمک زن و بدون نیاز به ترانس می باشد. وجود این کلیدهای فن تایمردار در مقایسه با کلیدهای روشن و خاموش باعث می شود سیستم تهویه در کوتاه زمان مسهلک نشده و عملیاتی بماند. بنابراین با روشن شدن فن، با وجود کلید فن تایمردار، فن بصدا نیوفتاده و قدرت تهویه هوای خود را حفظ می کند.

ضمنا شرکت نوین کیا تک، این آمادگی را دارد بر اساس نیاز مشتریان، یک دستگاه محدودکننده آسانسور، از مجموعه بینظیر سیستم های کنترل دسترسی خود را روی این پنل ها نصب نماید. این سیستم های کنترل دسترسی دارای تنوع ۴۵ موردی می باشند که به طور خلاصه در چند دسته زیر تقسیم می شوند:

- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر تشخیص عنبیه چشم
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر RFID (جاسوئیچی و کارت)
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر صفحه کلید و رمز
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل RF
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل IR

برای آگاهی از عملکرد و تنوع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.
همچنین می توان در پنل های سری فِلَت (Flat) هر نوع متن یا تصویری را از جمله نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا ظرفیت نفری - وزنی کابین را با روش های مختلف بروی آن درج نمود:

- حکاکی لیزر (لیزر سوز)
- برش لیزر و نور پردازی با رنگ های مختلف
- چاپ رنگی بر روی پلکسی و نور پردازی

بر روی پنل های سری فِلَت (Flat) امکان نصب انواع سیستم های ارتباطی وجود دارد که می توان آنها را به دو بخش کلی تقسیم شوند:

- سیستم ارتباط مبتنی بر تلفن (برای مشاهده انواع تلفن آسانسور می توانید به اینجا مراجعه کنید.)
- سیستم آیفون (ارتباط داخلی) دو یا سه قسمتی

همچنین برای نصب این پنل ها روش هایی مختلفی وجود دارد:

- نصب با چهار پیچ و گل پیچ (روش پیش فرض)
- نصب با شش پیچ و گل پیچ
- نصب کشویی (بدون پیچ و گل پیچ)

پنل های سری فِلَت (Flat) مانند سایر پنل های شرکت نوین کیا تک، دارای سیم کشی استاندارد و مجهز به مادربردی در پشت پنل می باشند که باعث افزایش طول عمر و همچنین خطایابی، تعمیر و نصب دقیقتر و سریعتر می شوند.
طراحی، خلاقیت، کیفیت، نوآوری و استفاده از امکانات و تجهیزات منحصر بفرد در این سری از محصولات شرکت نوین کیا تک، باعث شده است علاوه بر استقبال در داخل از کشور، استقبال خوبی نیز، در خارج از کشور از این محصول گردد. شرکت نوین کیا تک، با تیم فنی مهندسین و تکنسین های مجرب خود و با افتخار، این محصول را به عنوان یک کالای با کیفیت، لوکس و مدرن ایرانی به شما معرفی و پیشنهاد می کند تا با بکارگیری این پنل، آسانسور شما در مقایسه با سایر آسانسور های داخلی و یا حتی پک های وارداتی، کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد.

توجه: در ادامه بایستی یادآوری کرد، این پنل ها برای هر مشتری سفارشی سازی می شود و از پیش آماده نیستند. بنابراین تصویر پنل های پایین تنها بخشی از ده ها طرح قابل پیاده سازی در این سری از پنل هاست. همچنین تمامی پنل های روکاری که در مدل های سری اِکو (ECO)، ماریا (Maria), کاترینا (Catrina) و سری رُزا (Rosa) هستند هم قابل پیاده سازی بصورت توکار می باشند.

زمان تحویل فوق العاده ۵ تا ۷ روز کاری پنل های سری فِلَت (Flat) برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت نوین کیا تک می باشد که این شرکت را از سایرین متمایز و ممتاز می گرداند.
یکی از زیباترین و کاملترین پنل هایی که می توان برای یک آسانسور با کابین نسبتا کوچک پیشنهاد کرد،  پنل شستی توکار داخل کابین آسانسور روبرو از پنل های سری فِلَت (Flat) می باشد. این پنل با استیل طلایی آیینه ای با ضخامت ۱.۵ میلیمتر و با ابعاد ۲۰ × ۱۰۰ سانتیمتر ساخته شده است. البته می توان این پنل را بر اساس نیاز مشتری با انواع طرح و رنگ استیل نیز پیاده و آماده نمود.
طراحان شرکت نوین کیا تک، با بکارگیری نمایشگر ۵.۵ اینچی LCD لاتیس آبی - سفید بهمراه استیل طلایی، پنلی چشم نواز را طراحی و تولید نموده اند که که توجه هر مسافری در آسانسور را بخود جلب می نماید.

نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید آسانسور - شرکت نوین کیا تک

کلیدهای گرد این پنل در محل لمس انگشت از جنس استیل طلایی بود که علاوه بر حفظ هارمونی با بدنه استیل مزیت بسیار مهمی دیگری نیز دارد. محل لمس انگشت بر روی این کلید که از جنس استیل می باشد، بر اثر استفاده و به مرور زمان تغییر رنگ نداده و مستهلک نمی گردد.

نام طبقات و علائم کلیدهای DO، ALARM، FAN و DC با نور پردازی بشکل بسیار زیبایی روشن هستند. همچنین می توان روی این پنل هر نوع متن، شکل و یا لوگویی را حکاکی نمود.

تمام مزیت های بیان شده باعث گردید این پنل یکی از پر فروش ترین پنل های شرکت نوین کیا تک گردد.

پنل شستی طلایی یک متری توکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید و کلیدهای برش لیزری طلایی - سری Flat - شرکت نوین کیا تک
پنل روبرو که یکی از زیبا ترین پنل های توکار سری فِلَت (Flat) می باشد با استیل دودی آیینه ای و در ابعاد ۲۵ × ۸۰ سانتیمتر است. این پنل که می تواند در یک دیزاین خوب کابین خود نمایی کرده بهتر است ابتدا سفارش داده شده و در هنگام چیدن دکور کابین در کارگاه کابین سازی نصب گردد. ضمنا می توان این پنل را در کنار درب و بصورت مسطح پیاده سازی نمود که نمای خاص و مدرنی را به آسانسور خواهد بخشید. نمایشگر قسمت بالایی پنل یک نمایشگر بسیار با کیفیت رنگی ۹ اینچی TFT با قابلیت نمایش ۱۰ آلبوم از تصاویر و کارت حافظه ای با ظرفیت ۴ گیگ بایت می باشد. همچنین این نمایشگر دارای ریموت کنترلی جهت سهولت در تغییر آلبوم تصویر است که کمک شایانی برای رسالت تبلیغاتی بودن این نمایشگر و به طبع آن، این پنل می باشد. رزولوشن ۴۸۰ × ۸۰۰ پیکسل این نمایشگر با لومینانس ۲۵۰، کافی است تا توجه استفاده کنندگان از آسانسور را مجذوب این تصویر پر نور و شفاف گرداند.

نمایشگر TFT رنگی 7 یا 9 اینچی آسانسور با طرح دیوار سیمانی - شرکت نوین کیا تک

طی سالیان گذشته و با همه گیر شدن استفاده از تلفن های هوشمند و نمایشگر لمسی (تاچ) آنها، درخواست ها برای استفاده راحتر از دستگاه های الکترونیکی افزایش یافت. آسانسور نیز مانند سایر لوازم الکترونیکی از این قاعده مستثنی نبود. بنابراین پنل هایی در دنیا تولید گردید که دارای نمایشگر های لمسی بجای کلیدهای فشاری جهت افرایش زیبایی، راحتی و طول عمر بیشتر بودند. شرکت نوین کیا تک، بعنوان یک شرکت پیشرو در ایران در حوزه فعالیت خود با تکیه بر دانش بومی و تیم فنی مجرب که متشکل بر مهندسین الکترونیک، مکانیک، کامپیوتر و همچنین گرافیست های حرفه ای، نمایشگر های لمسی متنوع و زیبایی را در اندازه های مختلف طراحی و تولید نمود که این پنل از یکی از آنها در دل خود بهره می جوید.

مایشگر تاچ (لمسی) آسانسور 7 یا 9 اینچی رنگی TFT - شرکت نوین کیا تک

کیفیت استیل و رنگ دودی آیینه ای آن باعث می شود بتوان آنرا با کابین هایی با استیل دودی، نقره ای و حتی طلایی ست کرد.

ضمنا جهت رعایت استاندارد آسانسور در ایران، چهار کلید DO، DC، فن و زنگ خطر آسانسور بصورت کلید فشاری روی پنل پیاده شده است.  جهت هماهنگی بیشتر با طرح داخل نمایشگر لمسی، بیضی برش لیزری دور کلیدها پیاده نشده و صرفا به آیکون متنظر هر کلید و نور پردازی آن بسنده شده است.پنل شستی دو متری توکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر TFT رنگی 9 اینچی مجهز به ریموت کنترل، جهت نمایش علائم آسانسور و تصاویر تبلیغاتی و همچنین نمایشگر رنگی 9 اینچی لمسی (تاچ) - سریFLAT - شرکت نوین کیا تک

پنل شیک و مدرن روبرو یکی از بهترین پنل های شرکت نوین کیا تک می باشد که علاوه بر زیبایی ذاتی بواسطه استفاده از کلیدهای لمسی (تاچ) خازنی، طول عمر بسیار بلایی دارد. این پنل که با استیل مرغوب تایوانی طلایی خشدار با ضخامت ۱.۵ میلیمتر طراحی و تولید گردیده است دارای ابعاد ۳۰ × ۱۲۰ سانتیمتر است. برای نصب راحت و پوشش متعلقات پشت پنل قاب گالوانیزه با عمق 4 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. شرکت نوین کیا تک این آمادگی را دارد بنابر سفارش مشتریان خود، پنلرا را در سایر ابعاد سفارشی نیز تولید نماید.
شرکت نوین کیا تک به پشتوانه تیم طراحی الکترونیک، مکانیک، نرم افزار و گرافیک خود پنلی را طراحی کرد که آسانسور مشتریان خود را بسیار شبیه به کابین های پک وارداتی نماید. این پنل می تواند علاوه بر دیوارهای جانبی، در کنار درب های کابین نیز بصورت توکار جانمایی گردند.

نمایشگر آسانسور - تلویزیون آسانسور - lcd آسانسور - ال سی دی آسانسور - نمایشگر 7، 8، 9 یا 10 اینچی رنگی آسانسور با قابلیت نمایش ده آلوم از تصاویر و مجهز به ریموت کنترل - شرکت نوین کیا تک


طراحان شرکت نوین کیا تک، در فضای بالای این پنل از یک نمایشگر رنگی TFT با اندازه ۹ اینچ بهره برده اند که بسیار درخشان و با کیفیت بوده و از گرانترین لپ تاپ ها و تبلت های موجود در بازار نیز پر نور تر است. این نمایشگر خاص آسانسور دارای کارت حافظه uSD با ظرفیت ۴ گیگا بایت می باشد که بترتیبی هوشمندانه طراحی گردیده است که دارای ۱۰ آلبوم از تصاویر است که کاربر می تواند براحتی با استفاده از ریموت کنترل همراه پنل، در مناسب های مختلف، آلبوم عکس های مربوطه را به نمایش بگذارد. این آلبوم ها شامل تصاویر منظره طبیعت، حیوانات و حیات وحش، ورزشی، عید نوروز و ... می باشد. همچنین در ساختمان های اداری یا مراکز خرید می توان یک یا چند آلبوم از تصاویر را با عکس های تبلیغاتی جایگزین کرد و از این پنل جهت تبلیغات هوشمندانه و هدفمند بهره جست. برای آشنایی بیشتر با نمایشگر این پنل اینجا کلیک کنید.

پنل شستی توکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر TFT رنگی 9 اینچی مجهز به ریموت کنترل، جهت نمایش علائم آسانسور و تصاویر تبلیغاتی و همچنین دارای کلید لمسی (تاچ) خازنی - سریFLAT - شرکت نوین کیا تک