(LOP (FP Series

پنل های سردربی و بغل دربی تک دکمه شرکت نوین کیا تک، سری FP نام دارند. این پنل ها که بصورت توکار در سر درب آسانسورها نصب می گردند از دو قسمت تشکیل شده اند. یک از جنس استیل با کیفیت تایوانی نگیر (زنگ نزن یا استنلس استیل) با ضخامت ۱.۵ میلیمتر در رنگ و طرح های مختلف و همچنین قاب گالوانیزه ای که برای نصب در داخل دیوار می باشند.

استیل این پنل ها نیز مانند سایر پنل های توکار شرکت نوین کیا تک می توانند یکی از موارد زیر باشند:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل دودی آیینه ای
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

ابعاد این پنل ها کاملا سفارشی می باشد.

همچنین نمایشگر این پنل ها می تواند یکی از نمایشگرهای زیر باشد:

نمایشگر سگمنت LED قرمز (پارالل)
نمایشگر سگمنت LED آبی (پارالل)
نمایشگر ریزشی قرمز با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی نارنجی پرتقالی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی آبی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی سفید با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید (پارالل یا سریال)
نمایشگر LCD رنگی ۷، ۸، ۹ و یا ۱۰ اینچ با تم های گرافیکی مختلف از جمله تم گرافیکی عقربه ای


نکته مهم: مشتریان شرکت نوین کیا تک در صورتی که برای سردرب آسانسور خود یکی از پنل های این خانواده را که مجهز به نمایشگر رنگی TFT باشد بپسندند، می توانند از مزیت ویژه آن نیز بهره مند گردند. بصورتی که بعد از مدتی بنا به صلاحدید، تِم (قالب گرافیکی) نمایشگر پنل آنها به شکل دیگری تغییر داده شده تا بتوانند همواره نمایشگر جدید و جذابی در فضای بالای آسانسور خود داشته باشند.

طراحان الکترونیک، مکانیک و گرافیک شرکت نوین کیا با الهام گرفتن از این نشانگر وارداتی، نمایشگر آسانسوری را چند سالیست طراحی و تولید نموده که علاوه بر سر درب آسانسور، قابلیت استفاده در کابین و روی پنل آسانسور را نیز دارا هستند. این نمایشگر که مورد استقبال خوبی از سوی قشر وسیعی از مشتریان قرار گرفت در ابعاد و اندازه های مختلف موجود است. LCD رنگی TFT با کیفیت و لومینانس بالایی این نمایشگر، تصویری واضح، شفاف و روشن دارند و بر خلاف نشانگرهای وارداتی که در فضاهای کم نور و تاریک غیر قابل استفاده می باشند، این نمایشگر در هر فضایی و با هر نوری قابل استفاده است.

نمایشگر LCD رنگی TFT عقربه ای 7 یا 9 اینچی برای سردرب و داخل کابین آسانسور - شرکت نوین کیا تک

شرکت نوین کیا تک با بهره گیری از این نمایشگر در پنل توکار سردربی سری FP محصولی را روانه بازار کرد در سر درب آسانسور در لابی و سایر طبقات نظر هر استفاده کننده از آسانسوری را به خود جلب نماید.
برای پنل سردربی با نمایشگر رنگی ۹ اینچی ابعاد استیل نمای روبروی آن
۱۹.۵ × ۳۱.۵ سانتیمتر و ابعاد قاب گالوانیزه پشت آن ۴ × ۱۵ × ۲۸ سانتیمتر می باشد. همچنین برای پنل با نمایشگر TFT رنگی ۷ انیچی این ابعاد به ترتیب ۱۶.۵ × ۲۷ و ۴ × ۱۴.۵ × ۲۳.۵ سانتیمتر است.

 

پنل سردربی توکار آسانسور با نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی طرح عقربه ای - شرکت نوین کیا تک

یکی دیگر از پنل های سری FP پنل سردربی با استیل دودی آیینه ای تایونی با ضخامت ۱.۵ میلیمتر است که دارای تم گرافیکی جذاب الماس درخشان می باشد. رزولوشن ۴۸۰ × ۸۰۰ این نمایشگر TFT رنگی ۹ اینچی تصویری واضح و شفاف را برای این پنل به ارمغان آورده است. این پنل نیز در ابعاد کوچکتر و با نمایشگر ۷ اینچی قابل ارائه است.

برای پنل سردربی با نمایشگر رنگی ۹ اینچی ابعاد استیل نمای روبروی آن ۱۹.۵ × ۳۱.۵ سانتیمتر و ابعاد قاب گالوانیزه پشت آن ۴ × ۱۵ × ۲۸ سانتیمتر می باشد. همچنین برای پنل با نمایشگر TFT رنگی ۷ انیچی این ابعاد به ترتیب ۱۶.۵ × ۲۷ و ۴ × ۱۴.۵ × ۲۳.۵ سانتیمتر است.مایشگر TFT LCD رنگی 7 یا 9 اینچی برای سردرب و داخل کابین آسانسور - طرح الماس درخشان - شرکت نوین کیا تک

پنل سردربی توکار آسانسور با نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی طرح الماس درخشان - شرکت نوین کیا تک

یکی دیگر از محصولات شرکت نوین کیا تک با استیل دودی، پنل سردربی توکار دیگری از خانواده سری FP می باشد. نمایشگر فبف رنگی ۹ اینچی که می تواند ۷ اینچی نیز باشد، دارای تم گرافیکی دیوار سیمانی است. اعداد و اعلائم نمایش داداه شده روی این نمایشگر می تواند با رنگ های سفید، آبی، قرمز، سبز و.... ارائه گردد.

برای پنل سردربی با نمایشگر رنگی ۹ اینچی ابعاد استیل نمای روبروی آن ۱۹.۵ × ۳۱.۵ سانتیمتر و ابعاد قاب گالوانیزه پشت آن ۴ × ۱۵ × ۲۸ سانتیمتر می باشد. همچنین برای پنل با نمایشگر TFT رنگی ۷ انیچی این ابعاد به ترتیب ۱۶.۵ × ۲۷ و ۴ × ۱۴.۵ × ۲۳.۵ سانتیمتر است.نمایشگر TFT LCD رنگی 7 یا 9 اینچی برای سردرب و داخل کابین آسانسور - طرح دیوار سیمانی - شرکت نوین کیا تک

نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی سردربی آسانسور - طرح دیوار سیمانی - شرکت نوین کیا تک

یکی دیگر از پنل های سردربی توکار آسانسور شرکت نوین کیا از خانواده پنل های سری FP، پنل سردربی با نمایشگر TFT رنگی ۷ یا ۹ اینچی با تِم (قالب) گرافیکی کلاسیک رِترو ونتیج می باشد. این محصول که با استیل مرغوب تایوانی نقره ای خشدار با ضخامت ۱.۵ میلیمتر طراحی و تولید گردیده است می تواند بنا بر سفارش با سایر رنگ و طرح های استیل نیز آماده و ارائه گردد. برای آشنایی بیشنر با سایر نمایشگر های سری رترو وینتیچ به اینجا مراجعه نمایید.

نمایشگر TFT LCD رنگی 7 یا 9 اینچی برای سردرب و داخل کابین آسانسور - طرح رترو وینتیج - شرکت نوین کیا تک

برای پنل سردربی با نمایشگر رنگی ۹ اینچی ابعاد استیل نمای روبروی آن ۱۹.۵ × ۳۱.۵ سانتیمتر و ابعاد قاب گالوانیزه پشت آن ۴ × ۱۵ × ۲۸ سانتیمتر می باشد. همچنین برای پنل با نمایشگر TFT رنگی ۷ انیچی این ابعاد به ترتیب ۱۶.۵ × ۲۷ و ۴ × ۱۴.۵ × ۲۳.۵ سانتیمتر است.

نمایشگر رنگی 7 یا 9 اینچی سردربی آسانسور - طرح رترو وینتیچ - شرکت نوین کیا تک

پنل FP۱۷۰ با استیل برنزی با نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید یکی از پنل های سردربی توکار سری FP شرکت نوین کیا تک می باشد. ابعاد استیل این پنل ۱۵.۵ × ۲۳.۵ سانتیمتر و ابعاد قاب گالوانیزه آن نیز ۴ × ۱۱.۵ × ۲۰ سانتیمتر می باشد. نکته بسیار مهم در این پنل اعدم استفاده از پیچ در نمای روبرو است به ترتیبی از اتصال چفتی در آن استفاده شده است. استفاده از این پنل سردبی با رنگ آبی لاجوردی نمایشگر LCD و جلای استیل تایوانی ۱.۵ میلیمتری و همچنین طرح دور، در بالای سر درب آسانسور فضای ساختمان را بسیار زیبا تر می کند.

 

مایشگر لاتیس 5.5 اینچی آبی - سفید سردربی آسانسور - شرکت نوین کیا تک