Full Height COP (Maria Series)

دسته دیگری از پنل های روکار دو متری آسانسور، پنل های خانواده ماریا (Maria) می باشند. این پنل ها در ابعاد ۲ متر در ۲۰ سانتیمتر تولید می گردند. البته بنابر سفارش می توان ارتفاع پنل را تا ۲۴۴ سانتیمتر افزایش داد. پنل های این خانواده اولین انتخاب برای کسانی است که نمی خواهند پنل های بسیار بسیار ساده سری اِکو (ECO) با عرض ۱۹ سانتیمتر و ضخامت ورق های ۰.۷ میلیمتری را انتخاب کنند چرا که انتخاب پنل های سری ماریا (Maria) که عرض ۲۰ سانتیمتر را دارند باعث می شود از ورق استیل با ضخامت بیش از دو برابر (۱.۵ میلیمتر) و رنج وسیعتری از نمایشگر، کلید ها و همچنین سیستم های محدودکننده بهره ببرند و به چند کلید (یک مدل کلید گرد کوچک و یک مدل کلید چهارگوش کوچک) و نمایشگر ساده بسنده نمی کنند. پنل های این خانواده نیز با انواع طرح و رنگ استیل تولید میگردد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

استیل بکار رفته در این پنل ها از مرغوب ترین استیل های موجود در بازار، استیل تایوانی نگیر (استنلس استیل یا استیل ضد زنگ) می باشد. همچنین نکته بسیار با اهمیتی که در ساخت این پنل ها رعایت می شود و شرکت نوین کیا تک را از سایر رقبای خود متمایز می نماید استفاده از استیل ضخیم با ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد. همچنین در ساخت این پنل از مرغوبترین قطعات الکترونیکی استفاده شده تا بهترین کارایی برای مصرف کننده حاصل گردد.
پنل های سری اِکو (ECO) بدلیل اینکه معمولا زیر قالب رفته و از پیش آماده هستند، انعطاف پذیری کمتری در مورد بکارگیری نمایشگرها، کلیدها و سیستم های کنترل دسترسی دارند. بنابرین استفاده از پنل های خانواده ماریا (Maria) بواسطه سفارشی سازی بر اساس نیاز مشتری و قابلیت استفاده از رنج وسیع تری از نمایشگرها، کلیدها، سیستم های محدود کننده و طرح های نورهای پایین پنل نسبت به پنل های سری اِکو (ECO) اولین انتخاب بعد از این پنل هاست. این ویژگی باعث شده، پنل این خانواده انتخاب مناسبی برای آسانسور کوچک اما شیک و زیبا باشد.

ویژگی شاخص در پنل های سری ماریا (Maria) استفاده از گستره وسیعی از نمایشگر های ساده تا مدرن با تنوع قیمتی متناسب است. برای نمونه می توان به نمایشگرهای زیر اشاره کرد:

۱- نمایشگر سگمنتی آبی یا قرمز

نمایشگر آسانسور - سگمنت آبی یا قرمز - شرکت نوین کیا تک

۲- نمایشگر ریزشی قرمز، نارنجی، آبی یا سفید

۳- نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید افقی

نمایشگر آسانسور - LCD لاتیس آبی - سفید افقی - شرکت نوین کیا تک

۴- نمایشگر LCD لاتیس آبی - سفید عمودی

نمایشگر آسانسور - LCD لاتیس آبی - سفید عمودی - شرکت نوین کیا تک

۴- نمایشگر LCD رنگی ۷ اینچی TFT عمودی مجهز به ریموت کنترل

نمایشگر آسانسور - LCD رنگی TFT هفت و نه اینچی مجهز به ریموت کنترل - شرکت نوین کیا تک


اما استفاده از نمایشگر های رنگی شرکت نوین کیا تک با امکانات منحصر به فرد که مشابه داخلی و خارجی ندارند امکان نمایش تصاویر تبلیغاتی و تم های گرافیکی سفارشی برای فضای آسانسور را فراهم می آورد که متقاضیان خاص خود را دارد. برای مطالعه و مشاهده این نمایشگرها می توانید به بخش نمایشگرهای آسانسور مراجعه نمایید. بعلاوه، برای این پنل ها امکان پیاده سازی نور تزیینی نیز وجود دارد که مشتری می تواند یکی از طرح های دلخواهی را که در بخش طرح های نور تزیینی آمده است را انتخاب نماید. نور تزیینی این پنل ها می توانند تک رنگ دایم روشن با رنگ های سفید مهتابی، سفید آفتابی، سبز، آبی و یا قرمز باشند.
پنل های این بخش نیز مانند تمامی پنل های شرکت نوین کیا تک، دارای کلید فن تایمر دار ۵ دقیقه ای کنسل شونده با نور چشمک زن و بدون نیاز به ترانس می باشد. وجود این کلیدهای فن تایمردار در مقایسه با کلیدهای روشن و خاموش باعث می شود سیستم تهویه در کوتاه زمان مسهلک نشده و عملیاتی بماند. بنابراین با روشن شدن فن، با وجود کلید فن تایمردار، فن بصدا نیوفتاده و قدرت تهویه هوای خود را حفظ می کند.

ضمنا شرکت نوین کیا تک، این آمادگی را دارد بر اساس نیاز مشتریان، یک دستگاه محدودکننده آسانسور، از مجموعه بینظیر سیستم های کنترل دسترسی خود را روی این پنل ها نصب نماید. این سیستم های کنترل دسترسی دارای تنوع ۴۵ موردی می باشند که به طور خلاصه در چند دسته زیر تقسیم می شوند:

- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر تشخیص عنبیه چشم
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر RFID (جاسوئیچی و کارت)
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر صفحه کلید و رمز
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل RF
- سیستم های کنترل دسترسی مبتنی بر ریموت کنترل IR

برای آگاهی از عملکرد و تنوع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.
همچنین می توان در پنل های سری ماریا (Maria) هر نوع متن یا تصویری را از جمله نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا ظرفیت نفری - وزنی کابین را با روش های مختلف بروی آن درج نمود:

- حکاکی لیزر (لیزر سوز)
- برش لیزر و نور پردازی با رنگ های مختلف
- چاپ رنگی بر روی پلکسی و نور پردازی

بر روی پنل های سری ماریا (Maria) امکان نصب انواع سیستم های ارتباطی وجود دارد که می توان آنها را به دو بخش کلی تقسیم شوند:

- سیستم ارتباط مبتنی بر تلفن (برای مشاهده انواع تلفن آسانسور می توانید به اینجا مراجعه کنید.)
- سیستم آیفون (ارتباط داخلی) دو یا سه قسمتی

همچنین برای نصب این پنل ها روش هایی مختلفی وجود دارد:

- نصب با چهار پیچ و گل پیچ (روش پیش فرض)
- نصب با شش پیچ و گل پیچ
- نصب کشویی (بدون پیچ و گل پیچ)

پنل های سری ماریا (Maria) مانند سایر پنل های شرکت نوین کیا تک، دارای سیم کشی استاندارد و مجهز به مادربردی در پشت پنل می باشند که باعث افزایش طول عمر و همچنین خطایابی، تعمیر و نصب دقیقتر و سریعتر می شوند.
طراحی، خلاقیت، کیفیت، نوآوری و استفاده از امکانات و تجهیزات منحصر بفرد در این سری از محصولات شرکت نوین کیا تک، باعث شده است علاوه بر استقبال در داخل از کشور، استقبال خوبی نیز، در خارج از کشور از این محصول گردد. شرکت نوین کیا تک، با تیم فنی مهندسین و تکنسین های مجرب خود و با افتخار، این محصول را به عنوان یک کالای با کیفیت، لوکس و مدرن ایرانی به شما معرفی و پیشنهاد می کند تا با بکارگیری این پنل، آسانسور شما در مقایسه با سایر آسانسور های داخلی و یا حتی پک های وارداتی، کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد.

در ادامه بایستی یادآوری کرد، این پنل ها برای هر مشتری سفارشی سازی می شود و از پیش آماده نیستند. بنابراین تصویر پنل های پایین تنها بخشی از ده ها طرح قابل پیاده سازی در این سری از پنل هاست.

زمان تحویل فوق العاده ۵ تا ۷ روز کاری پنل های سری ماریا (Maria) برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت نوین کیا تک می باشد که این شرکت را از سایرین متمایز و ممتاز می گرداند.


پنل روبرو که یکی از کاملترین پنل ها سری ماریا (Maria) می باشد با استیل نقره ای خشدار و ابعاد ۲۰ × ۲۰۰ سانتیمتر است. این پنل برای آسانسور نسبتا کوچک یک آژانس مسافرتی طراحی گردیده است که با هدف نمایش عکس های تبلیغاتی آژانس و همچنین جهت نمایش تصاویر مناظر و طبیعت داخل کشور و تورهای خارجی می باشد. بنابراین در این پنل از یک نمایشگر بسیار با کیفیت رنگی ۷ اینچی TFT با قابلیت نمایش ۱۰ آلبوم از تصاویر و کارت حافظه ای با ظرفیت ۴ گیگ بایت استفاده شده است. همچنین این نمایشگر دارای ریموت کنترلی جهت سهولت در تغییر آلبوم تصویر است که کمک شایانی برای رسالت تبلیغاتی بودن این نمایشگر و به طبع آن، این پنل می باشد. رزولوشن ۴۸۰ × ۸۰۰ پیکسل این نمایشگر با لومینانس ۲۵۰، کافی است تا توجه استفاده کنندگان از آسانسور را مجذوب این تصویر پر نور و شفاف گرداند.

نمایشگر رنگی عمودی 7 یا 9 اینچ TFT ده آلبومی آسانسور مجهز به ریموت کنترل - شرکت نوین کیا تک


از ویژگی دیگر که این پنل می توان به سیستم محدود کننده کارتی (مبتنی بر RFID) که در دل این پنل جای گرفته تا از ورود افراد غیر مجاز به طبقه زیر همکف جلوگیری به عمل بیاورد نیز اشاره کرد. برای مطالعه بیشتر در مورد انواع سیستم های کنترل دسترسی هم اینک با مشاوران خود در شرکت نوین کیا تک تماس بگیرید یا به اینجا مراجعه نمایید.
همچنین وجود طرح نور پایین پنل شستی، علاوه بر زیبایی، بخشی از نور کابین خصوصا در فضای پایینی را تامین می نماید.

پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با محدود کننده کارتی (تگ RFID) و نمایشگر رنگی عمودی 7 اینچی TFT دارای ریموت کنترل - سری Maria - شرکت نوین کیا تک


پنل ساده و در عین حال زیبای دیگر از خانواده پنل های ماریا (Maria)، پنل روبرو است که با نمایشگر LCD لاتیس عمودی آبی - سفید آن زیبایی خاصی را به فضای داخل کابین آسانسور می بخشد. این پنل که با استیل ضخیم ۱.۵ میلیتری زنگ نزن (استنلس استیل) نقره ای خشدار است دارای کلید های چهارگوش و نور تزئینی دو گل در پایین خود می باشد. البته این پنل هم مانند سایر پنل های این سری از محصولات شرکت نوین کیا تک می تواند در رنگ های مختلفی از استیل بنا بر سفارش ساخته شود. عرض این پنل دو متری مانند سایر پنل های این خانواده ۲۰ سانتیمتر است.

نمایشگر آسانسور LCD لاتیس عمودی آبی - سفید 5.5 اینچی - شرکت نوین کیا تک


نمایشگر LCD لاتیس عمودی این پنل که اندازه ۵.۵ اینچی دارد علاوه بر نمایش شماره (عنوان) طبقه و جهت ها، قابلیت نمایش ظرفیت وزنی و نفری کابین و همچنین پیام زیر نویس (مانند نام ساختمان، نام شرکت و یا شماره تلفن) بصورت لاتین را دارد.

پنل شستی دو متری روکار داخل کابین آسانسور با نمایشگر لاتیس عمودی آبی - سفید 5.5 اینچی - سری Maria - شرکت نوین کیا تک