(LOP (PL Series

سری پنل های طبقه PL خانواده دیگری از پنل های روکار طبقه تولیدی شرکت نوین کیا تک می باشند. بدنه این پنل ها از ترکیب قابی از جنس ABS و استیل با کیفیت تایوانی نگیر (زنگ نزن یا استنلس استیل) در رنگ و طرح های مختلف زیر می باشد:

استیل نقره ای خشدار
استیل نقره ای آیینه ای
استیل نقره ای گندمی
استیل طلایی آیینه ای
استیل طلایی خشدار
استیل دودی آیینه ای
استیل برنزی (رُز گلد یا طلایی سرخ) آیینه ای

قاب ABS این پنل نیز در سه رنگ نقره ای (کروم)، طلایی و مشکی موجود است.

ابعاد این پنل شیک و زیبا ۲ × ۸.۸ × ۳۳.۱ سانتیمتر می باشد. این پنل ها می توانند به شکل یک نمایشگر و یک یا دو کلید برای کنار درب آسانسور بصورت روکار نصب گردند.

همچنین نمایشگر این پنل ها می تواند یکی از موارد زیر باشد:

نمایشگر سگمنت LED قرمز (پارالل)
نمایشگر سگمنت LED آبی (پارالل)
نمایشگر ریزشی قرمز با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی نارنجی پرتقالی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی آبی با دات چهارگوش (سریال)
نمایشگر ریزشی سفید با دات چهارگوش (سریال)


کلید های قابل نصب روی این سری از پنل ها هم می تواند گرد یا چهار گوش باشند و نور فونت و یا حلقه دور کلید نیز می تواند هماهنگ با نمایشگر آنها، قرمز، نارنجی (زرد)، سبز، آبی یا سفید باشد:

گرد با بریل (نقره ای)
گرد بدون بریل (نقره ای)
چهارگوش با بریل (نقره ای)
چهارگوش بدون بریل (نقره ای)
گرد تخت (نقره ای یا طلایی)


همچنین شرکت نوین کیا تک این آمادگی را دارد بنابر سفارش بجای کلید روی این پنل ها از سیستم محدودکننده کارتی مبتنی بر RFID استفاده نماید تا با نصب این پنل در کنار آسانسور از احضار آن توسط افراد غیر مجاز ممانعت بعمل آورد.

روی این پنل ها نیز مانند تمامی پنل های استیل شرکت نوین کیا تک نام، شماره تلفن، لوگوی شرکت و یا هر متن دلخواهی را با لیزر حکاکی نمود.

یکی از زیباترین پنل های این خانواده، پنل طبقه PL113 با دات چهرگوش می باشند. نمایشگر این پنل که نمایشگر ریزشی با رنگ سفید یخی است، بسیار پر نور جذاب بوده و در فضای کنار درب آسانسور خود نمایی می کند. این نمایشگر که دارای ارتباط سریال است فقط دارای یک سوکت چهار سیمی می باشد که سیم کشی و عیب یابی را بسیار سریع و آسان می نماید. محل لمس انگشت کلید این پنل از جنس استیل تراش خورده است که علاوه بر زیبایی و هارمونی با بدنه پنل، بر اثر زمان و با عرق اسیدی پوست تغییر رنگ نداده و از بین نمی رود. نور حلقه کلید نیز می تواند سفید انتخاب گردد تا با رنگ نمایشگر پنل هماهنگی لازم را داشته باشد.

این پنل نیز مانند پنل PL113 با دات چهارگوش یکی از بهترین و زیباترین پنل هاست و تنها تفاوت آن استفاده از دات های گرد در نمایشگر می باشد.

 

پنل PL112 روبرو یک پنل خاص و لاکچری می باشد دارای نمایشگر ریزشی و نور حلقه کلید با رنگ نارنجی پرتقالی است. اسم طلایی و بدنه ABS مشکی نیز جلوه خاصی به این پنل داده است.

پنل PL111 با کلید گرد بریل دار از ترکیب قاب ABS به عنوان چهارچوب و پلکسی گلس دودی تایوانی در نمای روبرو بهره می برد. این پنل دارای نمایشگر ریزشی آبی با نور خیره کننده است.

پنل PL106 پنل دیگری از خانواده پنل های طبقه سری PL می باشد. این پنل دارای نمایشگر سگمنت آبی می باشد. استیل این پنل نیز مانند تمام پنل های شرکت نوین کیا می تواند نقره ای، طلایی، مشکی و برنزی باشد. همچنین کلید آن نیز در دو رنگ نقره ای و طلایی قابل نصب است.

 

پنل PL105 پنل دیگری از خانواده پنل های طبقه سری PL می باشد که نمایشگر آن سگمنت قرمز است.