• پنل شستی استیل 
  کابین آسانسور 
  با کلید فشاری

 • نمایشگر تبلیغاتی LCD رنگی ۸ اینچی 
  با قابلیت نمایش ویدئو، عکس و پخش موزیک 
  پشتبانی از حالت استندبای جهت افزایش طول عمر نمایشگر

 • توضیحات بیشتر
 • نمایشگر LCD سگمنتی (لاتیس) افقی 
  ۵.۵ اینچی آبی - سفید
  کابین یا سردربی آسانسور 

 • توضیحات بیشتر

یکی دیگر از پنل های سری کاترینا (Catrina) که طراحی خاص دیگری از شرکت نوین کیا تک را در خود جای داده است، پنل روبرو می باشد. پنل روکار روبرو که می تواند بصورت توکار نیز استفاده گردد در عرض ۲۵ سانتیمتر طراحی و تولید شده است. کلید های فشاری این پنل برخلاف سایر پنل ها بصورت پیش فرض خاموش نمی باشند و دو رنگ هستند. به ترتیبی که مثلا برای طبقات مطابق تصویر پنل روبرو، بصورت پیش فرض سفید بوده و با فشار دادن آن آبی شده و تا رسیدن به طبقه مورد نظر آبی می مانند. کلید های DO و DC نیز سبز - سفید هستند. کلید زنگ زرد - سفید است و کلید فن سفید - بنفش و بصورت تایمر دار ۵ دقیقه ای چشمک زن می باشد.

برای پر تر شدن فضای بالای پنل، بجای یک نمایشگر رنگی از دو نمایشگر استفاده گردیده است. نمایشگر LCD بسیار با کیفیت و درخشان آبی - سفید رنگ پایین با اندازه ۵.۵ اینچ، جهت نمایش علائم و شماره طبقات استاندارد آسانسور می باشد. اما نمایشگر بالا، که یک نمایشگر LCD فتوفریم (قاب عکس دیجیتال) ۸ اینچی می باشد جهت نمایش تصاویر و یا ویدئو کلیپ های منظره و یا حیات وحش برای ساختمان های مسکونی و همچنین تصاویر و یا ویدئو های تبلیغاتی برای اماکن اداری و مراکز خرید می باشد. این نمایشگر های Photoframe در سه اندازه ۷، ۸ و ۱۰ اینچی هستند که انتخاب مناسب برای پنل های سری کاترینا (Catrina) نمایشگر با اندازه ۸ اینچ می باشد. همچنین این نمایشگر دارای یک ریموت کنترل است که استفاده از آنرا کاربردی تر می نماید. بعلاوه بر این، نمایشگر فتوفریم دارای درگاه پورت USB بوده و کاربر می تواند براحتی فایل های خود را جهت نمایش روی فلش کپی کرده و توسط کابلی که شرکت نوین کیا تک در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، روی سقف کابین، به آن متصل نماید. با توجه به اینکه امروزه تبلیغات در هر فضای ممکن شرط اصلی هر بیزینسی می باشد، استفاده از پنل با این نمایشگر دریچه ای برای تبلیغات هدفمند، مستمر و ارزان را برای ساختمان های تجاری و پر ترافیک فراهم می آورد.


طرح نور پایین پنل شستی با المانهای شبیه گل، علاوه بر زیبایی، نور LED با کیفیت سفید رنگ آن بخشی از نور کابین خصوصا در فضای پایینی را تامین می نماید.

مشخصات فنی

بدنه

استیل با ضخامت ۱.۵ میلیمتر

نصب

نصب با ۳ عد پیچ مخفی یا با ۶ عدد پیچ و گل پیچ

ابعاد

حداکثر ارتفاع تا ۲۴۰ سانتیمتر و حداقل عرض ۲۰ سانتیمتر 

روکار با ضخامت حداقل ۴ سانتیمتر یا توکار با باکس گالوانیره ۴ سانتیمتری 

رنگ

استیل نقره ای و مسی خشدار یا آیینه ای، طلایی و دودی آیینه ای

نمایشگرهای قابل نصب

انواع LCD های رنگی، LCD لاتیس، گرافیکی، ریزشی، سگمنت LED و سگمنت ساده (برای مشاهده انواع نمایشگرهای آسانسور به این بخش مراجعه کنید.)

تلفن و ارتباط داخلی

تلفن TL101H، تلفن TL101V، تلفن تاچ ساده، تلفن تاچ و سیستم رمز، تلفن و آیفون تاچ

کلیدهای قابل نصب

انواع کلیدهای فشاری گرد و چهارگوش با رنگ نورهای قرمز، آبی، سفید، زرد یا سبز

سیستم های کنترل تردد

انواع سیستم های کارتخوان RFID کارتی، رمزی و ریموتی ساده یا مبتنی بر اندروید (برای مشاهده انواع سیستم های کنترل تردد آسانسور به این بخش مراجعه کنید.)

نور تزئینی

پیاده سازی انواع طرح های گرافیکی و سفارشی در رنگ های مختلف

سفارشی سازی

ابعاد، رنگ و طرح استیل، طرح و نوع کلید، رنگ نور کلید، نوع نمایشگر، نحوه ی نصب نمایشگر (عمودی یا افقی)، تم گرافیکی نمایشگر، تجهیز به انواع سیستم های کنترل تردد، نصب انواع تلفن های اضطراری و اینترکام و نحوه نصب بصورت پیچی یا چفتی

توضیحات تکمیلی

تجهیز پنل شستی کابین به نمایشگرهای رنگی بزرگتر از ۱۷ اینچ نیاز به قاب گالوانیزه با عمق ۵ سانتیمتر دارد. اما برای سایر نمایشگرها عمق قاب گالوانیزه ۴ سانتیمتر است.